Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!  (Αναγνώστηκε 129555 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Το τέλος της υπομονής είναι η σωτηρία
    • Loved
Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!
« Απάντηση #1125 στις: 10 Μαι 2017, 07:18 »
Καλημέρα όλη μέρα φίλες μου...

Τον άνθρωπο πρέπει να τον γνωρίσεις για να τον αγαπήσεις. Τον Θεό πρέπει να τον αγαπήσεις για να Τον γνωρίσεις.

Αποσυνδεδεμένος πουπσικ

• Διακεκριμένος Δημιουργός
  • Αφού το κατέχουμε... γιατί να μην το έχουμε !!!
« Απάντηση #1126 στις: 10 Μαι 2017, 11:19 »
Τι καταπληκτικη ιδεα Φανη μου να διακοσμησεις ετσι τα καγκελα μου η' την πορτα του σπιτιου μου !!!! Μου έφτιαξες την μερα !!!!!!!!!!! Καλημερα και σε σενα κοπελαρα μου και σε ολα τα κοριτσια !

Καλημέρα όλη μέρα φίλες μου...

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #1127 στις: 10 Μαι 2017, 14:28 »
Τι καταπληκτικη ιδεα Φανη μου να διακοσμησεις ετσι τα καγκελα μου η' την πορτα του σπιτιου μου !!!! Μου έφτιαξες την μερα !!!!!!!!!!! Καλημερα και σε σενα κοπελαρα μου και σε ολα τα κοριτσια !
Πουπσικάκι μου γλυκό! Μπορεί να φανεί υπερβολικό, μα όταν επέλεξα αυτή την εικόνα σκέφτηκα αυθόρμητα εσένα που είσαι μερακλού!!!
Αν είχα μονοκατοικία και μεγάλο κήπο θα επιχειρούσα να το κάνω αυτό!!!
Τον άνθρωπο πρέπει να τον γνωρίσεις για να τον αγαπήσεις. Τον Θεό πρέπει να τον αγαπήσεις για να Τον γνωρίσεις.

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #1128 στις: 10 Μαι 2017, 21:52 »
Goufos14, ritam, amazon, Dafnoula και οι υπόλοιπες κοπέλες... τι κάνετε; Είστε καλά;;;

Αποσυνδεδεμένος ritam

• Πολύγραφος Δημιουργός
« Απάντηση #1129 στις: 12 Μαι 2017, 19:20 »
Φανουλα μου γλυκια Καλησπέρα!!!  Αν κ λειπω καιρο διαπιστωνω οτι δε με ξεχασες!  Ουτε εσυ ουτε κ το Πουπσικακι.  Λοιπόν κοριτσια μου,  ειχα αναγκη ετσι απο μια μικρη απομόνωση.. Τα νεα μου ειναι οτι ταλαιπωρηθηκα με καποια προβληματακια υγειας.  Κ οτι η θεραπεία του αντρουλη μου δυστυχώς δεν απεδωσε κ ετοιμαζομαστε για εγχειριση κιρσοκήλη. Εχω αγχωθει υπερβολικα,  με πιανουν τα κλάματα οταν σκέφτομαι οτι θα περιμένω εξω απο το χειρουργειο σαν γνωστη φοβιτσω που ειμαι.. Κ οτι θα μείνει κ 3-4 μερες μεσα επειδή εχει εκτεταμένο πρόβλημα.  Ηταν μια απροσμενη εξέλιξη που ομως ειναι κ η τελευταία μας λυση για βελτίωση της γονιμότητας του.
Εσεις πως ειστε?  Πουπσικ μου,  Φανουλα???
Και τα υπολοιπα κοριτσια!!  Ελπιζω να ειστε καλα με τις οικογένειες σασ!
Σας φιλω!

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #1130 στις: 12 Μαι 2017, 22:02 »
Φανουλα μου γλυκια Καλησπέρα!!!  Αν κ λειπω καιρο διαπιστωνω οτι δε με ξεχασες!  Ουτε εσυ ουτε κ το Πουπσικακι.  Λοιπόν κοριτσια μου,  ειχα αναγκη ετσι απο μια μικρη απομόνωση.. Τα νεα μου ειναι οτι ταλαιπωρηθηκα με καποια προβληματακια υγειας.  Κ οτι η θεραπεία του αντρουλη μου δυστυχώς δεν απεδωσε κ ετοιμαζομαστε για εγχειριση κιρσοκήλη. Εχω αγχωθει υπερβολικα,  με πιανουν τα κλάματα οταν σκέφτομαι οτι θα περιμένω εξω απο το χειρουργειο σαν γνωστη φοβιτσω που ειμαι.. Κ οτι θα μείνει κ 3-4 μερες μεσα επειδή εχει εκτεταμένο πρόβλημα.  Ηταν μια απροσμενη εξέλιξη που ομως ειναι κ η τελευταία μας λυση για βελτίωση της γονιμότητας του.
Εσεις πως ειστε?  Πουπσικ μου,  Φανουλα???
Και τα υπολοιπα κοριτσια!!  Ελπιζω να ειστε καλα με τις οικογένειες σασ!
Σας φιλω!
Την συντοπίτισσά μου να ξεχάσω;
H απουσία σου ήταν αρκετή να καταλάβω ότι κάτι σε ταλαιπωρεί. Εύχομαι όλα να πάνε καλά (και θα πάνε) στην επέμβαση που θα κάνει ο άντρας σου... Κάνε την προσευχούλα σου έξω από το χειρουργείο και μη φοβάσαι τίποτα! Όλα θα γίνουν κορίτσι μου καλό!!!
 :bearhug:

Όσο για μένα, τίποτα το νεότερο και συνταρακτικό! Μετράω αντίστροφα για να κλείσουν τα σχολεία και να ξεκουραστώ! Την τρίμηνη θεραπεία για το στομάχι την ολοκλήρωσα... Κατά τ' άλλα καλά, δόξα τω Θεώ!

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #1131 στις: 12 Μαι 2017, 22:11 »
Γεια σας κορίτσια μου...

Επειδή ακόμη και εδώ μπορούν να δημιουργηθούν αισθήματα φιλίας... δεν τολμώ να πω "φιλία" γιατί είναι εξαιρετικά δύσκολο και επίπονο να κάνεις μια φιλία αληθινή... θα σας αφιερώσω μια εικόνα με νόημα!!!

Αποσυνδεδεμένος ritam

• Πολύγραφος Δημιουργός
« Απάντηση #1132 στις: 13 Μαι 2017, 21:29 »
Να σαι καλα Φανουλα μου!!!  Κ συμφωνω με το παραπάνω στα περι φιλίας!  Εφεξής νομίζω θα τα λέμε συχνοτερα.  Εχετε νεα απο το γκουφο κοριτσια!?  Γεννησε το κοριτσι?  Ειδα έχει καιρο να γράψει αν κ ηταν πιστη στο καθημερινό γραψιμο.

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #1133 στις: 14 Μαι 2017, 11:27 »
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες του κόσμου! Σε όσες δεν έχετε ακόμη παιδί εύχομαι του χρόνου να αποκτήσετε και να γιορτάσετε κι εσείς τη γιορτή της μητέρας!!!
« Τελευταία τροποποίηση: 14 Μαι 2017, 11:34 Aπό Φανή »

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #1134 στις: 14 Μαι 2017, 11:29 »
« Τελευταία τροποποίηση: 14 Μαι 2017, 11:33 Aπό Φανή »

Αποσυνδεδεμένος πουπσικ

• Αφού το κατέχουμε... γιατί να μην το έχουμε !!!
« Απάντηση #1135 στις: 17 Μαι 2017, 08:14 »
Καλημερουδια κοριτσια !
Και ας ψιχαλιζει εξω, μεσα μου αρχιζει και φτιαχνει ο καιρος...

Ευχομαι σε καθε κοπελα, αν εχει τις μαυρες της, να αλλαξει συντομα η διαθεση, να τα βρει με τον εαυτο της και να ζεςταινει και παλι ο ηλιος την ψυχουλα της...

:goodmorning  :goodmorning  :goodmorning

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #1136 στις: 18 Μαι 2017, 20:51 »
Μέσα στην ψυχή μου η βαρυχειμωνιά!

Καλό ξημέρωμα κορίτσια μου...

Αποσυνδεδεμένος mamamaria

« Απάντηση #1137 στις: 18 Μαι 2017, 21:11 »
Ritam να πάνε όλα καλά με τον άντρα σου. Να τον δεις σύντομα υγιή και δυνατό! Τα φιλιά μου κι η σκέψη μου κοντά σας...

Αποσυνδεδεμένος ritam

• Πολύγραφος Δημιουργός
« Απάντηση #1138 στις: 23 Μαι 2017, 17:00 »
Ritam να πάνε όλα καλά με τον άντρα σου. Να τον δεις σύντομα υγιή και δυνατό! Τα φιλιά μου κι η σκέψη μου κοντά σας...

Να είσαι καλά mamamaria μου! Σε ευχαριστώ θερμά! Είμαι αισιόδοξη και πιστεύω πως από εδώ και πέρα θα πάνε όλα καλύτερα! Το ίδιο εύχομαι και σε ολες τις κοπελιές εδώ μέσα..όσες ταλαιπωρούνται να βρούν λιμάνι μακριά από τα βάσανα και σε όσες τα έχετε καταφέρει και έχετε τα παιδάκια σας να τα χαίρεστε και να τα καμαρώνετε!!

Αποσυνδεδεμένος Dafnoula

• Πολυγραφότατος Δημιουργός
« Απάντηση #1139 στις: 03 Ιουν 2017, 23:38 »
Goufos14, ritam, amazon, Dafnoula και οι υπόλοιπες κοπέλες... τι κάνετε; Είστε καλά;;;

Καλησπερα Φανούλα! Καλά είμαστε! Εγώ αχω τρεχαματα κ δε προλαβαίνω να πολύ μπω... Σας διαβάζω όποτε μπορώ κ χαίρομαι που είσαι καλά ! Θα επανέλθω κορίτσια μου! Σας φιλώ!
 :love