Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: Στην προσπαθεια συλληψης!!  (Αναγνώστηκε 362671 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Pokiee

• Σημαντικός Δημιουργός
  • www.mydailyblog.org
    • http://www.mydailyblog.org/
Απ: Στην προσπαθεια συλληψης!!
« Απάντηση #3585 στις: 12 Μαι 2017, 14:56 »
Αρνητικό κορίτσια μου!!!!!Και πάλι αρνητικό άλλη μια ήττα...συν μια ξύστη 3,5 εκατοστά πολυυυυυυυυυυ ωραιααααααα τα κατάφερα και πάλι.....αλλά απρην άλλη δεν βαριέσαι συνήθισα πλέον...καλή επιτυχία σε όσες περιμένουν αποτελέσματα τα φιλια μου!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Το τέλος της υπομονής είναι η σωτηρία
    • Loved
« Απάντηση #3586 στις: 12 Μαι 2017, 21:52 »
Αρνητικό κορίτσια μου!!!!!Και πάλι αρνητικό άλλη μια ήττα...συν μια ξύστη 3,5 εκατοστά πολυυυυυυυυυυ ωραιααααααα τα κατάφερα και πάλι.....αλλά απρην άλλη δεν βαριέσαι συνήθισα πλέον...καλή επιτυχία σε όσες περιμένουν αποτελέσματα τα φιλια μου!!!!!!
Αχ κοπέλα μου, κοριτσάκι μου! Εύχομαι πραγματικά αυτή να είναι η τελευταία σου ήττα όπως λες! Δεν μπορώ να σου πω να μην στενοχωριέσαι, γιατί ξέρω πως αυτό δεν γίνεται! Θα ήταν γελοίο να το κάνω... Θα περάσει και αυτό και ελπίζω να ήταν η τελευταία φορά που στενοχωρήθηκες!!!!!!
 :bearhug:
Τον άνθρωπο πρέπει να τον γνωρίσεις για να τον αγαπήσεις. Τον Θεό πρέπει να τον αγαπήσεις για να Τον γνωρίσεις.

Αποσυνδεδεμένος Dafnoula

• Πολυγραφότατος Δημιουργός
« Απάντηση #3587 στις: 13 Μαι 2017, 08:11 »
Κορίτσια μου έχω μία απορία... ίσως σας φανεί και ανόητη!

Ξέρω πως όταν γίνονται προσπάθειες για παιδάκι, είναι καλό μετά την επαφή η γυναίκα να μείνει για κάποιο διάστημα ξαπλωμένη. Εμείς με τον άντρα μου το εφαρμόζουμε αυτό. Μία φορά συγκεκριμένα έμεινα σχεδόν δυο ώρες ξαπλωμένη. Παρ' όλα αυτά βγαίνει κάποια ποσότητα σπέρματος από τον κόλπο! Έχω παρατηρήσει επίσης πως αν και περάσει αρκετή ώρα που μένω ξαπλωμένη, αν σηκωθώ μετά νιώθω να ρέει μία ποσότητα σπέρματος προς τα έξω όπως όταν έχεις περίοδο και νιώθεις τη ροή! Φαντάζομαι να είναι φυσιολογικό να μη μπορεί όλη η ποσότητα να παραμείνει εντός του κόλπου! Μπορώ να μείνω έγκυος και κάτω από αυτές τις συνθήκες; Συμβαίνει και σε σας κορίτσια;;;
Φανή μου ναι έτσι είναι δε μένει όλη η ποσότητα μέσα στο κόλπο. Είναι φυσιολογικό.  Καλή επιτυχία!!!! :goodluck

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #3588 στις: 13 Μαι 2017, 12:50 »
Φανή μου ναι έτσι είναι δε μένει όλη η ποσότητα μέσα στο κόλπο. Είναι φυσιολογικό.  Καλή επιτυχία!!!! :goodluck
Σ' ευχαριστώ Δαφνούλα μου!!!  :-*
Τον άνθρωπο πρέπει να τον γνωρίσεις για να τον αγαπήσεις. Τον Θεό πρέπει να τον αγαπήσεις για να Τον γνωρίσεις.

Αποσυνδεδεμένος Nantia.St.

• Ικανοποιητικός Δημιουργός
  • **
« Απάντηση #3589 στις: 17 Μαι 2017, 11:30 »
Καλημέρα κορίτσια.....16η μέρα καθυστέρησης κ 6η που παίρνω utrogestan.....η κύστη πιθανόν να έχει απορροφηθεί....δεν πονάω.... Πότε θα έρθει περίοδος.....???? Έχω αποσυντονιστει εντελώς.....νιώθω πρήξιμο...νιώθω χοντρή....νιώθω απογοήτευση......γενικά με έχει πάρει πολύ από κάτω......

Αποσυνδεδεμένος Irini1985

• **
« Απάντηση #3590 στις: 01 Ιουν 2017, 07:29 »
Τι κάνετε κοριτσάκι μου;; Μπήκα να μάθω νέα σας και τελικά τίποτα ... Τι κάνετε έχουμε κανένα νέο;; Εμείς είπαμε απο αυτο το μήνα να αρχίσουμε προσπάθειες. Βέβαια κατάλαβα ότι  το άγχος μου πλέον θα είναι διπλάσιο. Δυο μερες τωρα και έχω κάτι υγρά ροζ. φυσικά τρελάθηκα όπως καταλαβαίνετε. Και την αλλη φόρα με το εξωμήτριο έτσι ξεκίνησε. Φυσικά το νιώθω ότι τώρα έρχεται κανονικά Αλλά φόβος μην ξανασυμβεί το ίδιο πάντα θα υπαρχει..

• **
« Απάντηση #3591 στις: 05 Ιουν 2017, 10:28 »
Καλημέρα κορίτσια! Ο γιατρός μου είπε να ξεκινήσω inofert για ενίσχυση. Έχει πάρει καμία από εσάς?

Αποσυνδεδεμένος marilia30

• **
« Απάντηση #3592 στις: 06 Ιουν 2017, 16:07 »
Nantia μου μου τα χε προτείνει και μένα ο γυναικολόγος μου αλλά δεν τα πήρα ποτέ γιατί είμαι κάπως ασυνεπής μ αυτά.Ο γιατρός μου πιστεύει ότι κάνει καλό σε πολλά όπως φτιάχνει τον κύκλο και κάνει τα ωάρια καλύτερης ποιότητας.Από άλλα κορίτσια έχω διαβάζει καλά λόγια.Σου εύχομαι καλή συνέχεια και γρήγορα να ρθεί το σποράκι.

• **
« Απάντηση #3593 στις: 07 Ιουν 2017, 19:08 »
Nantia μου μου τα χε προτείνει και μένα ο γυναικολόγος μου αλλά δεν τα πήρα ποτέ γιατί είμαι κάπως ασυνεπής μ αυτά.Ο γιατρός μου πιστεύει ότι κάνει καλό σε πολλά όπως φτιάχνει τον κύκλο και κάνει τα ωάρια καλύτερης ποιότητας.Από άλλα κορίτσια έχω διαβάζει καλά λόγια.Σου εύχομαι καλή συνέχεια και γρήγορα να ρθεί το σποράκι.
Σε ευχαριστώ για την απάντηση... σήμερα τα ξεκίνησα...κ εγώ καλά λόγια διάβασα... Μακάρι να πάνε όλα καλά κ να σας γράφω από εδω νέα εγκυμοσύνης.....

Αποσυνδεδεμένος Dafnoula

• Πολυγραφότατος Δημιουργός
« Απάντηση #3594 στις: 08 Ιουν 2017, 17:24 »
Καλημέρα κορίτσια! Ο γιατρός μου είπε να ξεκινήσω inofert για ενίσχυση. Έχει πάρει καμία από εσάς?
Ναι εγώ!!! Είναι πολύ καλά!έφτιαξαν κύκλο κ ωάρια!

• **
« Απάντηση #3595 στις: 08 Ιουν 2017, 21:17 »
Ναι εγώ!!! Είναι πολύ καλά!έφτιαξαν κύκλο κ ωάρια!
Από πότε ξεκινα η επίδραση τους? Επίσης πίνω κ ένα χάπι filicine την ημέρα πειράζει? Αυτό το πίνω χρόνια λόγω στίγματος. Τα inofert έχουν κ  αυτά φυλλικό οξύ..

Αποσυνδεδεμένος Christiana

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #3596 στις: 11 Ιουν 2017, 21:33 »
Γειά σε όλες κορίτσια!!! Είμαι καινούρια στη σελίδα σας αν και σας διαβάζω αρκετό καιρό και νιώθω ότι έχω μια παρέα διαβάζοντας τις ιστορίες σας. Να πω λίγα λόγια για μένα.. Παντρεύτηκα πριν από ένα μήνα και με τον καλό μου ξεκινήσαμε από τον προηγούμενο μήνα να έχουμε ελεύθερες επαφές. Λόγω πολυκυστικών και επειδή έχω τεράστιους κύκλους ο γιατρός εδώ και 5 μήνες μου έδωσε ινοφερτ τα οποία πίνω δύο τη μέρα και έχουν ρυθμίσει αρκετά τον κύκλο μου και κυμαίνεται από 28-36 μέρες. Η τελευταία μου περίοδος ήταν στις 24 Μάη. Αυτό το μήνα ξεκίνησα να κάνω και τεστ ωορρηξίας για να δω που βρίσκομαι γιατί με τις πολυκυστικές ποτέ δεν ξέρεις πότε έχεις αν και έχω πόνους αλλά δεν έιμαι σίγουρη γιατί πονάω για καμιά βδομάδα. Μου έδειξε θετικό την 17η μέρα δηλαδή στις 9 Ιουνίου. Επαφές είχαμε στις 5, 7, 8, 9, 10 και 11 Ιουνίου. Δεν ξέρω αν έγινε κάτι απλά το εύχομαι και ήθελα να μοιραστώ μαζί σας κι εγώ τις σκέψεις μου! Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι σε πόσες μέρες μετά την επαφή μπορεί να γίνει σύλληψη.
Να είστε όλες καλά!!!

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #3597 στις: 12 Ιουν 2017, 14:07 »
Γειά σε όλες κορίτσια!!! Είμαι καινούρια στη σελίδα σας αν και σας διαβάζω αρκετό καιρό και νιώθω ότι έχω μια παρέα διαβάζοντας τις ιστορίες σας. Να πω λίγα λόγια για μένα.. Παντρεύτηκα πριν από ένα μήνα και με τον καλό μου ξεκινήσαμε από τον προηγούμενο μήνα να έχουμε ελεύθερες επαφές. Λόγω πολυκυστικών και επειδή έχω τεράστιους κύκλους ο γιατρός εδώ και 5 μήνες μου έδωσε ινοφερτ τα οποία πίνω δύο τη μέρα και έχουν ρυθμίσει αρκετά τον κύκλο μου και κυμαίνεται από 28-36 μέρες. Η τελευταία μου περίοδος ήταν στις 24 Μάη. Αυτό το μήνα ξεκίνησα να κάνω και τεστ ωορρηξίας για να δω που βρίσκομαι γιατί με τις πολυκυστικές ποτέ δεν ξέρεις πότε έχεις αν και έχω πόνους αλλά δεν έιμαι σίγουρη γιατί πονάω για καμιά βδομάδα. Μου έδειξε θετικό την 17η μέρα δηλαδή στις 9 Ιουνίου. Επαφές είχαμε στις 5, 7, 8, 9, 10 και 11 Ιουνίου. Δεν ξέρω αν έγινε κάτι απλά το εύχομαι και ήθελα να μοιραστώ μαζί σας κι εγώ τις σκέψεις μου! Αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι σε πόσες μέρες μετά την επαφή μπορεί να γίνει σύλληψη.
Να είστε όλες καλά!!!
Να ζήσετε και σύντομα μανούλα! Εύχομαι να τα καταφέρατε ήδη στον πρώτο μήνα προσπαθειών!

Αποσυνδεδεμένος Christiana

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #3598 στις: 12 Ιουν 2017, 15:02 »
Φανή σ Ευχαριστώ!!! Μακάρι να γίνει σύντομα! Στις 26 του μήνα έχω και τα γενέθλιά μου γίνομαι 29 χρονών και θα ήταν το καλύτερο δώρο!

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #3599 στις: 12 Ιουν 2017, 20:14 »
Φανή σ Ευχαριστώ!!! Μακάρι να γίνει σύντομα! Στις 26 του μήνα έχω και τα γενέθλιά μου γίνομαι 29 χρονών και θα ήταν το καλύτερο δώρο!
Αυτό κι αν θα ήταν το δώρο! Μακάρι Christiana μου...