Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: Στην προσπαθεια συλληψης!!  (Αναγνώστηκε 262742 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Pokiee

• Σημαντικός Δημιουργός
  • www.mydailyblog.org
    • http://www.mydailyblog.org/
Απ: Στην προσπαθεια συλληψης!!
« Απάντηση #3585 στις: 12 Μαι 2017, 14:56 »
Αρνητικό κορίτσια μου!!!!!Και πάλι αρνητικό άλλη μια ήττα...συν μια ξύστη 3,5 εκατοστά πολυυυυυυυυυυ ωραιααααααα τα κατάφερα και πάλι.....αλλά απρην άλλη δεν βαριέσαι συνήθισα πλέον...καλή επιτυχία σε όσες περιμένουν αποτελέσματα τα φιλια μου!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Σημαντικός Δημιουργός
    • Angry
« Απάντηση #3586 στις: 12 Μαι 2017, 21:52 »
Αρνητικό κορίτσια μου!!!!!Και πάλι αρνητικό άλλη μια ήττα...συν μια ξύστη 3,5 εκατοστά πολυυυυυυυυυυ ωραιααααααα τα κατάφερα και πάλι.....αλλά απρην άλλη δεν βαριέσαι συνήθισα πλέον...καλή επιτυχία σε όσες περιμένουν αποτελέσματα τα φιλια μου!!!!!!
Αχ κοπέλα μου, κοριτσάκι μου! Εύχομαι πραγματικά αυτή να είναι η τελευταία σου ήττα όπως λες! Δεν μπορώ να σου πω να μην στενοχωριέσαι, γιατί ξέρω πως αυτό δεν γίνεται! Θα ήταν γελοίο να το κάνω... Θα περάσει και αυτό και ελπίζω να ήταν η τελευταία φορά που στενοχωρήθηκες!!!!!!
 :bearhug:
Αν θέλουμε κάτι να αλλάξει σε ένα παιδί, πρέπει πρώτα να εξετάσουμε και να βεβαιωθούμε ότι δεν είναι κάτι σΆ εμάς που θα έπρεπε να αλλάξει.

Αποσυνδεδεμένος Dafnoula

• Πολυγραφότατος Δημιουργός
« Απάντηση #3587 στις: 13 Μαι 2017, 08:11 »
Κορίτσια μου έχω μία απορία... ίσως σας φανεί και ανόητη!

Ξέρω πως όταν γίνονται προσπάθειες για παιδάκι, είναι καλό μετά την επαφή η γυναίκα να μείνει για κάποιο διάστημα ξαπλωμένη. Εμείς με τον άντρα μου το εφαρμόζουμε αυτό. Μία φορά συγκεκριμένα έμεινα σχεδόν δυο ώρες ξαπλωμένη. Παρ' όλα αυτά βγαίνει κάποια ποσότητα σπέρματος από τον κόλπο! Έχω παρατηρήσει επίσης πως αν και περάσει αρκετή ώρα που μένω ξαπλωμένη, αν σηκωθώ μετά νιώθω να ρέει μία ποσότητα σπέρματος προς τα έξω όπως όταν έχεις περίοδο και νιώθεις τη ροή! Φαντάζομαι να είναι φυσιολογικό να μη μπορεί όλη η ποσότητα να παραμείνει εντός του κόλπου! Μπορώ να μείνω έγκυος και κάτω από αυτές τις συνθήκες; Συμβαίνει και σε σας κορίτσια;;;
Φανή μου ναι έτσι είναι δε μένει όλη η ποσότητα μέσα στο κόλπο. Είναι φυσιολογικό.  Καλή επιτυχία!!!! :goodluck

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Σημαντικός Δημιουργός
    • Angry
« Απάντηση #3588 στις: 13 Μαι 2017, 12:50 »
Φανή μου ναι έτσι είναι δε μένει όλη η ποσότητα μέσα στο κόλπο. Είναι φυσιολογικό.  Καλή επιτυχία!!!! :goodluck
Σ' ευχαριστώ Δαφνούλα μου!!!  :-*
Αν θέλουμε κάτι να αλλάξει σε ένα παιδί, πρέπει πρώτα να εξετάσουμε και να βεβαιωθούμε ότι δεν είναι κάτι σΆ εμάς που θα έπρεπε να αλλάξει.

Αποσυνδεδεμένος Nantia.St.

• Ικανοποιητικός Δημιουργός
  • **
« Απάντηση #3589 στις: 17 Μαι 2017, 11:30 »
Καλημέρα κορίτσια.....16η μέρα καθυστέρησης κ 6η που παίρνω utrogestan.....η κύστη πιθανόν να έχει απορροφηθεί....δεν πονάω.... Πότε θα έρθει περίοδος.....???? Έχω αποσυντονιστει εντελώς.....νιώθω πρήξιμο...νιώθω χοντρή....νιώθω απογοήτευση......γενικά με έχει πάρει πολύ από κάτω......