Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: Καλησπέρα!!!  (Αναγνώστηκε 2242 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Σημαντικός Δημιουργός
    • Angry
Απ: Καλησπέρα!!!
« Απάντηση #45 στις: 06 Απρ 2017, 14:21 »
Καλησπέρα κοπέλες μου!
Είμαι χαρούμενη που αύριο θα κλείσουν τα σχολεία!!!
Οι μαθητές μου έχουν πάθει μετάλλαξη, λες και τα έχει τσιμπήσει μύγα τσε τσε, λες και έχουν βάλει το δάχτυλο στη πρίζα και έπαθαν ηλεκτροπληξία, λες και άλλαξαν προσωπικότητα! Έχουν ξεσαλώσει... κουράστηκαν κι αυτά, έφτιαξε και ο καιρός... που όρεξη για μάθημα και διάβασμα....
Κι εγώ πλέον σέρνομαι...

I need desperately holidays...

:vacation
Αν θέλουμε κάτι να αλλάξει σε ένα παιδί, πρέπει πρώτα να εξετάσουμε και να βεβαιωθούμε ότι δεν είναι κάτι σΆ εμάς που θα έπρεπε να αλλάξει.

Αποσυνδεδεμένος πουπσικ

• Διακεκριμένος Δημιουργός
  • Αφού το κατέχουμε... γιατί να μην το έχουμε !!!
« Απάντηση #46 στις: 06 Απρ 2017, 15:25 »
Κοριτσαρα μου καλες διακοπουλες, εστω λλιγες μερουλες χωρις να πηγαινεις στην δουλεια, για να στανιαρεις !!!!!!!!!!!!
 :love  :love  :love

Οι μαθητες σου ειναι μικροι η' εφηβοι ? Αν και καμια φορα ουτι η ηλικία δεν παίζει το ρολο πια ! Οταν ανεβαινει η θερμοκρασία,  ανεβαινουν και τα αιματα ανεξαρτιτως τις ηλικιες !!!  :fofl:  :fofl:  :fofl:

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Σημαντικός Δημιουργός
    • Angry
« Απάντηση #47 στις: 06 Απρ 2017, 22:46 »
Κοριτσαρα μου καλες διακοπουλες, εστω λλιγες μερουλες χωρις να πηγαινεις στην δουλεια, για να στανιαρεις !!!!!!!!!!!!
 :love  :love  :love

Οι μαθητες σου ειναι μικροι η' εφηβοι ? Αν και καμια φορα ουτι η ηλικία δεν παίζει το ρολο πια ! Οταν ανεβαινει η θερμοκρασία,  ανεβαινουν και τα αιματα ανεξαρτιτως τις ηλικιες !!!  :fofl:  :fofl:  :fofl:
Οι μαθητές μου είναι πέμπτη και έκτη δημοτικού... ούτε μικρούς τους λες ούτε έφηβους! Είναι στην προεφηβεία...

:maxi
Αν θέλουμε κάτι να αλλάξει σε ένα παιδί, πρέπει πρώτα να εξετάσουμε και να βεβαιωθούμε ότι δεν είναι κάτι σΆ εμάς που θα έπρεπε να αλλάξει.

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Σημαντικός Δημιουργός
    • Angry
« Απάντηση #48 στις: 07 Απρ 2017, 19:41 »
Καλησπέρα!!!
Μπαίνουμε σιγά σιγά και στη Μεγάλη Εβδομάδα!

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Σημαντικός Δημιουργός
    • Angry
« Απάντηση #49 στις: 19 Απρ 2017, 14:19 »
Καλησπέρα σας!!!

Μοναξιές βλέπω...

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Σημαντικός Δημιουργός
    • Angry
« Απάντηση #50 στις: 25 Απρ 2017, 20:13 »
Καλησπέρα φίλες μου!!! Μετράω απουσίες!!!

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Σημαντικός Δημιουργός
    • Angry
« Απάντηση #51 στις: 16 Μαι 2017, 16:08 »
Καλησπέρα κορίτσια μου!

Σαν σήμερα πριν δύο χρόνια αρραβωνιαστήκαμε με τον άντρα μου. Ακριβώς μετά από τρεις μήνες (16 Αυγούστου) παντρευτήκαμε!!!

:love

Αποσυνδεδεμένος πουπσικ

• Αφού το κατέχουμε... γιατί να μην το έχουμε !!!
« Απάντηση #52 στις: 17 Μαι 2017, 08:07 »
Καλησπέρα κορίτσια μου!

Σαν σήμερα πριν δύο χρόνια αρραβωνιαστήκαμε με τον άντρα μου. Ακριβώς μετά από τρεις μήνες (16 Αυγούστου) παντρευτήκαμε!!!

Καλη σας επετειο Φανουλα μου ! 1000 χρονια να ζησετε μαζι !!! Και φυσικα οτι ποθει η καρδουλα των δυο σας !!!

Για μενα ο αρραβωνας μας ηταν πιο αξιοσημειωτο και πιο αξεχαστο γεγονος και απ΄το ιδιο το γαμο μας ! Ζουσαμε ακομα χωρια και ολη αυτη εμπειρια της προετοιμασιας ηταν πρωτογνωρη, γι ΄αυτο μαλλον το εζησα και το αισθανθηκα στο επακρο...

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Σημαντικός Δημιουργός
    • Angry
« Απάντηση #53 στις: 18 Μαι 2017, 20:49 »
Καλη σας επετειο Φανουλα μου ! 1000 χρονια να ζησετε μαζι !!! Και φυσικα οτι ποθει η καρδουλα των δυο σας !!!
Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!!

Αποσυνδεδεμένος mamamaria

« Απάντηση #54 στις: 18 Μαι 2017, 21:13 »
Καλησπέρα κορίτσια μου!

Να ζήσετε χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα αγαπημένοι και χαρούμενοι!

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Σημαντικός Δημιουργός
    • Angry
« Απάντηση #55 στις: 18 Μαι 2017, 21:52 »
Να ζήσετε χρόνια πολλά κι ευτυχισμένα αγαπημένοι και χαρούμενοι!
Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Κι εσείς ό,τι επιθυμείτε!

Αποσυνδεδεμένος ritam

• Πολύγραφος Δημιουργός
« Απάντηση #56 στις: 23 Μαι 2017, 16:57 »
Καλησπέρα κορίτσια μου!

Φανή μου καλησπέρα και από μένα! Σου εύχομαι κάθε ευτυχία με το σύζυγο, να είστε αγαπημένοι και να έχετε οικογενειακή γαλήνη και χαρά!!!

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Σημαντικός Δημιουργός
    • Angry
« Απάντηση #57 στις: 24 Μαι 2017, 20:24 »
Φανή μου καλησπέρα και από μένα! Σου εύχομαι κάθε ευτυχία με το σύζυγο, να είστε αγαπημένοι και να έχετε οικογενειακή γαλήνη και χαρά!!!
Κοπέλα μου γλυκιά, σε ευχαριστώ πολύ! Και σε σας τα καλύτερα και είμαι σίγουρη πως θα έρθουν σύντομα!