Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ???  (Αναγνώστηκε 139 φορές)

Αποσυνδεδεμένος positive vibes

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΧΟΡΙΑΚΗΣ???
« στις: 16 Μαι 2017, 11:52 »

Καλήμερα σε ολες τις μελλουσες μανουλες και στις ηδη μανουλες που μας διαφωτιζουν με τις απαντησεις τους !!Η δικη μου ιστορια εχει ως εξης,υπηρξαν  επαφες σε μη γονιμες μερες 21η και 23η ξεροντας οτι οι πιθανοτητες ειναι πολυ μικρες δεν εβαλα τον εαυτο μου σε διαδικασια αγχους αν εγινε το θαυματακι η οχι!και οι μερες περναγαν...  και φτανω στην 4η μερα καθυστερησης οπου εκει σκεφτομαι λες??ετσι παω σφαιρα για χοριακη οπου βγαινει αρνητικη 0,10. οκ αναμενομενο!  σημερα ειμαι στην 5η μερα καθυστερησης και μετα απο διαφορες συζητησεις με φιλες μου ειπαν πως ισως χρειαστει να ξανακανω, γιατι σε μια συναδελφο εβγαινε η χοριακη της αρνητικη και μετα απο 9 ημερες ξαναεκανε και ηταν θετικη ( ξερετε αυτες οι ιστοριες που ταυτιζεσαι κ  πιστευεις οτι και εσυ θα εισαι η εξαιρεση!!) .και απο σπορακι στην κοιλιτσα φυτρωσε σπορακι στο μυαλο μου !ειναι οντως πιθανον να θελει επαναληπτικη??
 :n: