Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!  (Αναγνώστηκε 114297 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ritam

• Πολύγραφος Δημιουργός
Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!
« Απάντηση #1215 στις: 10 Αυγ 2017, 22:27 »
Πω πω Φανη μου,  τι ωραια ανθοδεσμη και νυφικο(απο το λίγο που φαίνεται)!! Φαίνεται ταιριάζουν τα γουστα μας.  Πρέπει να ησουν πολυ κλασατη νυφούλα!! 

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Το τέλος της υπομονής είναι η σωτηρία
    • Loved
« Απάντηση #1216 στις: 10 Αυγ 2017, 23:47 »
Πω πω Φανη μου,  τι ωραια ανθοδεσμη και νυφικο(απο το λίγο που φαίνεται)!! Φαίνεται ταιριάζουν τα γουστα μας.  Πρέπει να ησουν πολυ κλασατη νυφούλα!! 
Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!
Όσο για το σαπούνι χεριών που ανέφερες, ναι όντως αφήνει περισσότερα κατάλοιπα στο νιπτήρα από ένα υγρό σαπούνι! Κι εγώ χρησιμοποιώ και ομολογώ πως συνέχεια καθαρίζω γιατί με εκνευρίζει η θαμπάδα!
Και στο θέμα της Ουρανούπολης, το δωμάτιό μας ήταν καθαρό, τη ζέστη δεν την αποφύγαμε, είχε καύσωνα εκείνες τις μέρες που ήμασταν. Υποφέραμε! Αναγκαστικά ήμασταν με το aircondition, αν και δεν το πολυθέλω...  :bur2:
Τον άνθρωπο πρέπει να τον γνωρίσεις για να τον αγαπήσεις. Τον Θεό πρέπει να τον αγαπήσεις για να Τον γνωρίσεις.

Αποσυνδεδεμένος Ειρήνη

• Διακεκριμένος Δημιουργός
« Απάντηση #1217 στις: 11 Αυγ 2017, 10:48 »
Εμείς τρελό χειμώνα εχουμε στην Αυστραλία ! Σήμερα έφτασε στους 25-26 βαθμούς και είπαν θα συνεχιστουν οι ανεβασμενεσ Θερμοκρασίες για λίγες μερες!