Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!  (Αναγνώστηκε 138728 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ritam

• Πολύγραφος Δημιουργός
Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!
« Απάντηση #1215 στις: 10 Αυγ 2017, 22:27 »
Πω πω Φανη μου,  τι ωραια ανθοδεσμη και νυφικο(απο το λίγο που φαίνεται)!! Φαίνεται ταιριάζουν τα γουστα μας.  Πρέπει να ησουν πολυ κλασατη νυφούλα!! 

Αποσυνδεδεμένος Πληγωμένο πουλί

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #1216 στις: 10 Αυγ 2017, 23:47 »
Πω πω Φανη μου,  τι ωραια ανθοδεσμη και νυφικο(απο το λίγο που φαίνεται)!! Φαίνεται ταιριάζουν τα γουστα μας.  Πρέπει να ησουν πολυ κλασατη νυφούλα!! 
Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!
Όσο για το σαπούνι χεριών που ανέφερες, ναι όντως αφήνει περισσότερα κατάλοιπα στο νιπτήρα από ένα υγρό σαπούνι! Κι εγώ χρησιμοποιώ και ομολογώ πως συνέχεια καθαρίζω γιατί με εκνευρίζει η θαμπάδα!
Και στο θέμα της Ουρανούπολης, το δωμάτιό μας ήταν καθαρό, τη ζέστη δεν την αποφύγαμε, είχε καύσωνα εκείνες τις μέρες που ήμασταν. Υποφέραμε! Αναγκαστικά ήμασταν με το aircondition, αν και δεν το πολυθέλω...  :bur2:

Αποσυνδεδεμένος Ειρήνη

• Διακεκριμένος Δημιουργός
« Απάντηση #1217 στις: 11 Αυγ 2017, 10:48 »
Εμείς τρελό χειμώνα εχουμε στην Αυστραλία ! Σήμερα έφτασε στους 25-26 βαθμούς και είπαν θα συνεχιστουν οι ανεβασμενεσ Θερμοκρασίες για λίγες μερες!

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #1218 στις: 16 Δεκ 2017, 08:34 »
Καλημέρα και καλό σαββατοκύριακο. Καλές γιορτές με υγεία και καλή χρονιά.

Αποσυνδεδεμένος ritam

• Πολύγραφος Δημιουργός
« Απάντηση #1219 στις: 16 Δεκ 2017, 09:09 »
Καλημέρα και καλό σαββατοκύριακο. Καλές γιορτές με υγεία και καλή χρονιά.

Καλημέρα Φανή μου! Χρόνια Πολλά, Καλά Χριστούγεννα!! Πώς είσαι κορίτσι μου, πώς τα περνας?

Αποσυνδεδεμένος amazon

• Μωράκια Administrator
  • Μες στα δύσκολα, εγώ να με κρατώ!
    • Μωράκια
« Απάντηση #1220 στις: 18 Δεκ 2017, 15:11 »
Καλησπέρα. Καλή εβδομάδα!
Ποιός πραγματικά ΕΙΣΑΙ;

Βρες το και ΝΑ ΕΙΣΑΙ!

Αποσυνδεδεμένος Ειρήνη

« Απάντηση #1221 στις: 19 Δεκ 2017, 04:31 »
Επισης.

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #1222 στις: 27 Δεκ 2017, 10:41 »
Καλημέρα στα κορίτσια του φόρουμ. Χρόνια πολλά.
Είμαι ζωντανή και το παλεύω. Παλεύω με τις γυναικείες μου ανασφάλειες, με την ηλικία μου, με τα όνειρά μου που δεν πραγματοποιήθηκαν, με προβλήματα υγείας δικά μου λόγω άγχους, με προβλήματα υγείας των γονιών μου, της μητέρας μου περισσότερο. Η ψυχή μου είναι πολύ φορτωμένη και δυσκολεύομαι να σηκώσω το βάρος. Τέλος πάντων, γιορτές είναι, να μη σας ψυχοπλακώσω κι εσάς, δεν μου φταίτε σε τίποτα....

Χρόνια πολλά και ευλογημένα!

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #1223 στις: 29 Δεκ 2017, 09:20 »
Καλημέρα. Η Φανή είμαι, μη σας μπερδεύει το νέο όνομα. Απλά έτσι νιώθω τελευταία, γι' αυτό το άλλαξα.
Ελπίζω να περάσατε όμορφα με τους οικείους σας τα Χριστούγεννα. Εμένα γενικά δεν μου πολυαρέσουν οι γιορτές.

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #1224 στις: 30 Δεκ 2017, 10:17 »
Καλημέρα και πάλι κορίτσια....

Αποσυνδεδεμένος ritam

• Πολύγραφος Δημιουργός
« Απάντηση #1225 στις: 31 Δεκ 2017, 18:29 »
Καλησπέρα στη Φανουλα κ σε ολα τα κορίτσια.  Φανουλα μου σε νιωθω, κι εγώ νιωθω το βάρος να με πλακώνει τελευταία,  ετοιμάζομαι για αλλη μια γυναικολογικη επεμβαση κ η ψυχολογία μου πιάνει πατο..  Κ εγω νιώθω πολυ πληγωμένη αλλα δεν θα το βαλω κατω..

Εύχομαι σε εσένα κ σε ολες μας να έχουμε υγεία και να καταφερουμε να βρούμε την εσωτερική γαληνη που τοσο μας λειπει..
Το νεο ετος να μας βοηθήσει να έρθουμε πιο κοντα στα όνειρά μας και να μας γεμισει με αισιοδοξια.  Ευχομαι να γεμισουν τα σπίτια μας με παιδικα χαμογελα κ οσες ταλαιπωρουμαστε τοσο πολυ,  να καταφερουμε να φτασουμε στο πολυποθητο επιτελους χωρίς αλλες δοκιμασιες.

Υγεία και ευτυχία σε ολες τις οικογένειες!

Καλο σας βραδυ!

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #1226 στις: 02 Ιαν 2018, 21:12 »
Καλησπέρα στη Φανουλα κ σε ολα τα κορίτσια.  Φανουλα μου σε νιωθω, κι εγώ νιωθω το βάρος να με πλακώνει τελευταία,  ετοιμάζομαι για αλλη μια γυναικολογικη επεμβαση κ η ψυχολογία μου πιάνει πατο..  Κ εγω νιώθω πολυ πληγωμένη αλλα δεν θα το βαλω κατω..

Εύχομαι σε εσένα κ σε ολες μας να έχουμε υγεία και να καταφερουμε να βρούμε την εσωτερική γαληνη που τοσο μας λειπει..
Το νεο ετος να μας βοηθήσει να έρθουμε πιο κοντα στα όνειρά μας και να μας γεμισει με αισιοδοξια.  Ευχομαι να γεμισουν τα σπίτια μας με παιδικα χαμογελα κ οσες ταλαιπωρουμαστε τοσο πολυ,  να καταφερουμε να φτασουμε στο πολυποθητο επιτελους χωρίς αλλες δοκιμασιες.

Υγεία και ευτυχία σε ολες τις οικογένειες!

Καλο σας βραδυ!
Κοπέλα μου, εύχομαι να πάνε όλα καλά στην γυναικολογική επέμβαση που πρόκειται να κάνεις. Εύχομαι σε όλες σας επίσης μέσα στο 2018 να έχετε υγεία, να μείνετε έγκυες και να κρατήσετε ένα γερό μωράκι στην αγκαλιά σας. Για μένα το μόνο που θα ευχηθώ είναι να ξεπεράσω τα προβλήματα υγείας που έχω λόγω άγχους και στενοχώριας και να αποκτήσω την ψυχική ηρεμία και γαλήνη που τόσο έχω ανάγκη. Σας φιλώ...

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #1227 στις: 04 Ιαν 2018, 22:03 »
Είναι κανείς εδώ;

Αποσυνδεδεμένος ritam

• Πολύγραφος Δημιουργός
« Απάντηση #1228 στις: 07 Ιαν 2018, 18:03 »
Καλησπέρα Φανουλα μου και σε ευχαριστώ!  Σου εύχομαι να ξεπέρασεις ρο πρόβλημα υγείας σου οπως και το αγχος σου..  Μην απογοητεύσεσαι Φανη μου..  Αν εισαι δεκτικη νομιζω οτι η ζωη εχει χαρες να σου προσφερει..  Έχεις κ εναν συζυγο που σε αγαπαει κ σε στηρίζει φαντάζομαι..  Μπορα είναι θα περάσει Φανη μου το πιστεύω.

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #1229 στις: 09 Ιαν 2018, 14:16 »
Καλησπέρα Φανουλα μου και σε ευχαριστώ!  Σου εύχομαι να ξεπέρασεις ρο πρόβλημα υγείας σου οπως και το αγχος σου..  Μην απογοητεύσεσαι Φανη μου..  Αν εισαι δεκτικη νομιζω οτι η ζωη εχει χαρες να σου προσφερει..  Έχεις κ εναν συζυγο που σε αγαπαει κ σε στηρίζει φαντάζομαι..  Μπορα είναι θα περάσει Φανη μου το πιστεύω.
Ευχαριστώ πολύ Ρίτα μου, μου ανέβασες το ηθικό.