Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: σαλπιγγογραφια  (Αναγνώστηκε 5835 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Goufos14

• Διακεκριμένος Δημιουργός
Απ: σαλπιγγογραφια
« Απάντηση #30 στις: 23 Μαρ 2016, 09:16 »
 :bearhug:

Αποσυνδεδεμένος natasa81

• Ικανοποιητικός Δημιουργός
  • **
Απ: σαλπιγγογραφια
« Απάντηση #31 στις: 10 Αυγ 2017, 12:20 »
γεια σας και παλι κοριτσια. ειπα να μην ανοιξω αλλο θεμα εφοσον προκειται κιολας για το ιδιο θεμα. λογω μετακομισης, αλλαξαμε περιοχη. . τον δεκεμβριο που μας περασε εκανα τεστ παπ και υπερηχο στον γυναικολογο που με ξεγεννησε και ηταν ολα καλα. ειμαστε καπου κοντα στη θεσσαλονικη και μου ετυχε ουρολλοιμωξη και πηγα σε μια γυναικολογο εδω. της ανεφερα οτι προσπαθουμε για δευτερο παιδακι και μου συνεστησε να κανω κολπικο υπερηχο και ορμονολογικες εξετασεις. (εκανα τον δεκεμβριο για θυροειδη και κατι για προλακτιηνη και προγεστερονη...ολα καλα). μετα μου συνεστησε να κανω και σαλπιγγογραφια και της λεω εχω ενα παιδι, συνισταται αυτη η εξεταση? δαγκωθηκε λιγο και μου ειπε οτι δεν εχει σημασια και οτι μετα μπορω να μεινω πιο ευκολα. ε δεν αντεξα πηρα τον γυναικολογο μου πανω και μου ειπε οτι εγω δεν χρειαζεται να κανω αυτην την εξεταση γιατι εχω ηδη ενα παιδι και δεν υφισταται λογος να μπαινω σε ψυχολογια εξετασεων που δεν χρειαζονται γιατι και χρονο χανω αλλα και ουσια. και οτι επισης ειναι μυθος οτι μενεις πιο ευκολα εγκυος....συμβαινει σε καποιες αλλα οχι σε ολες. εχει καποια απο εδω μεσα εμπειρια σαλπιγγογραφιας μετα απο μια γεννα? και αν ναι κατω απο ποιες αιτιες...ευχαριστω