Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: Καλησπέρα!!!  (Αναγνώστηκε 3823 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Το τέλος της υπομονής είναι η σωτηρία
    • Loved
Απ: Καλησπέρα!!!
« Απάντηση #105 στις: 30 Ιουλ 2017, 19:47 »
Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!
Τον άνθρωπο πρέπει να τον γνωρίσεις για να τον αγαπήσεις. Τον Θεό πρέπει να τον αγαπήσεις για να Τον γνωρίσεις.

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #106 στις: 02 Αυγ 2017, 20:36 »
Καλησπέρα σε όλα τα κορίτσια!
Και πάλι καλησπέρα κορίτσια μου! Γυρίσαμε από την παράκληση... Ελπίζω να είστε όλες καλά.
Τον άνθρωπο πρέπει να τον γνωρίσεις για να τον αγαπήσεις. Τον Θεό πρέπει να τον αγαπήσεις για να Τον γνωρίσεις.

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #107 στις: 03 Αυγ 2017, 21:05 »
Πάλι μόνη μου θα πω Καλησπέρα;;; Καλησπέρα λοιπόν και πάλι! Εύχομαι να είστε καλά...

Αποσυνδεδεμένος ritam

• Πολύγραφος Δημιουργός
« Απάντηση #108 στις: 03 Αυγ 2017, 22:47 »
Καλησπέρα Φανη!! Οχι βρε δεν μιλας μονη σου,  νοερα σε καλησπεριζουμε κ εμείς απλως ξεχνάμε να το γραψουμε!  Πως εισαι?

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #109 στις: 05 Αυγ 2017, 20:52 »
Καλησπέρα Φανη!! Οχι βρε δεν μιλας μονη σου,  νοερα σε καλησπεριζουμε κ εμείς απλως ξεχνάμε να το γραψουμε!  Πως εισαι?
Καλησπέρα και πάλι! Καλά είμαι κοπέλα μου! Καλό Σαββατοκύριακο!

Αποσυνδεδεμένος ritam

• Πολύγραφος Δημιουργός
« Απάντηση #110 στις: 06 Αυγ 2017, 09:09 »
Γειά σου Φανη μου! Κ λόγω της ωρας Καλημέρα κ οχι Καλησπέρα! Που λες οπως συζητούσαμε για Χαλκιδική έκλεισα κ εγω δωματιο να κάνουμε τις διακοπές μας κ οταν ηρθαμε ειδαμε ενα χωρο γεματο μυρμηγκια,  θεοστενο κ υπερβολικά ζεστο.. Σκεφτομαστε να μεινουμε καμια μερα ακόμα κ βουρ για το εξοχικο μας..  Εσεις στην ουρανούπολη πετυχατε καλο δωμάτιο?

Αποσυνδεδεμένος Ειρήνη

• Διακεκριμένος Δημιουργός
« Απάντηση #111 στις: 11 Αυγ 2017, 10:50 »
 Να σε προλάβω ... καλησπέρα

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #112 στις: 11 Αυγ 2017, 14:02 »
Καλησπερούδια! Πότε θα δροσίσει λιγάκι;

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #113 στις: 15 Αυγ 2017, 18:52 »
Καλησπέρα και χρόνια πολλά!

Αύριο 16 Αυγούστου έχουμε επέτειο γάμου. Κλείνουμε δυο χρόνια γάμου! Εύχομαι ο Θεός να μας έχει καλά και να ζήσουμε πολλές επετείους ακόμη!

Αποσυνδεδεμένος πουπσικ

• Διακεκριμένος Δημιουργός
  • Αφού το κατέχουμε... γιατί να μην το έχουμε !!!
« Απάντηση #114 στις: 15 Αυγ 2017, 20:24 »
Καλησπερα κοριτσια και Χρονια σας Πολλα !!!!!!!!!!!!
Η Μεγαλοχαρη να μας δωσει την σοφια της, την φωτηση της, την ελπιδα και την υπομονη !!!!!!

Φανουλα μου γλυκια τι φανταστικη φωτογραφία ειναι αυτη !!!!!
Και τι ωραια ιδεα !!!!!!

Χρονια σου Πολλα λοιπον εις διπλουν !!!!!! Και εφοσον παντρευτηκατε την επομενη μερα μετα απο την γιορτη της Παναγιας, θα σου ευχηθω η Παναγια να προστατευει παντα την ενωση σας με το ευλογημένο της χερι ! Και να ζησετε μαζι με τον αντρουλη σου ακομη για πολλα, πολλα χρονια !!!!!!

:tourta  :love  :tourta

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #115 στις: Σήμερα στις 08:48 »
Καλησπερα κοριτσια και Χρονια σας Πολλα !!!!!!!!!!!!
Η Μεγαλοχαρη να μας δωσει την σοφια της, την φωτηση της, την ελπιδα και την υπομονη !!!!!!

Φανουλα μου γλυκια τι φανταστικη φωτογραφία ειναι αυτη !!!!!
Και τι ωραια ιδεα !!!!!!

Χρονια σου Πολλα λοιπον εις διπλουν !!!!!! Και εφοσον παντρευτηκατε την επομενη μερα μετα απο την γιορτη της Παναγιας, θα σου ευχηθω η Παναγια να προστατευει παντα την ενωση σας με το ευλογημένο της χερι ! Και να ζησετε μαζι με τον αντρουλη σου ακομη για πολλα, πολλα χρονια !!!!!!

:tourta  :love  :tourta
Κοπέλα μου, σ' ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!!! Σε φιλώ!!!