Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: Λετε?????  (Αναγνώστηκε 1503 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ε.α.

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
Λετε?????
« στις: 17 Ιουν 2017, 21:57 »
κοριτσια μου, εχω καιρο να μπω!σημερα με 4 μερες καθυστερηση εκανα ενα τεστακι που βγηκε πολυ πολυ πολυ αχνο. ισα που φαινεται. αν ειμαι αρκετη ωρα ορθια και κουραζομαι εχω καφε υγρα και πονους περιοδου!χοριακη δεν εχω κανει ακομαΕιναι καμια ακομα κοπελα στην ιδια φαση να τα λεμε?????

Αποσυνδεδεμένος Marina0481

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
Απ: Λετε?????
« Απάντηση #1 στις: 17 Ιουλ 2017, 02:57 »
Εχω ακριβως τα ιδια συμπτωματα! Με τρεις μερες καθυστερηση αχνα καφε υγρα οταν κουραζομαι και ενα αρνητικο τεστ σημερα! Αυριο παω γις χοριακη για να μην τρελαθω απο την αγωνια!

Αποσυνδεδεμένος marilia30

• Ικανοποιητικός Δημιουργός
  • **
« Απάντηση #2 στις: 17 Ιουλ 2017, 15:59 »
ε.α μου πιστεύω είσαι εγκυούλα αφού συνήθως και η αχνή ροζ γραμμή είναι θετικό.Κάνε χοριακή να σιγουρευτείς και γενικά ξεκούραση!!

Αποσυνδεδεμένος popi32

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #3 στις: 17 Ιουλ 2017, 19:08 »
κοριτσια μου, εχω καιρο να μπω!σημερα με 4 μερες καθυστερηση εκανα ενα τεστακι που βγηκε πολυ πολυ πολυ αχνο. ισα που φαινεται. αν ειμαι αρκετη ωρα ορθια και κουραζομαι εχω καφε υγρα και πονους περιοδου!χοριακη δεν εχω κανει ακομαΕιναι καμια ακομα κοπελα στην ιδια φαση να τα λεμε?????

Αποσυνδεδεμένος ε.α.

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #4 στις: 22 Ιουλ 2017, 19:49 »
Γειά σας!!!εγώ αδιαθετησα τον προηγούμενο μήνα τελικά.  Τώρα είμαι πάλι στην ίδια φάση. ...

Αποσυνδεδεμένος Irini1985

• Ικανοποιητικός Δημιουργός
  • **
« Απάντηση #5 στις: 25 Ιουλ 2017, 18:52 »
Δευτερος μηνας προσπαθειων για μας κ 1η μερα καθυσταρησης.. απο το πρωι πεταω απο χαρα αλλα πριν λιγο ειδα ροζακι.. κ απο συμπτωματα τπτ.. πω πω.. ατιμη απογοητευση.. κριμα.. θα ρθει βρε κοριτσακια μου.. θα ρθει.. θετικα ας σκεφτομαστε..

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Το τέλος της υπομονής είναι η σωτηρία
    • Loved
« Απάντηση #6 στις: 25 Ιουλ 2017, 21:04 »
Δευτερος μηνας προσπαθειων για μας κ 1η μερα καθυσταρησης.. απο το πρωι πεταω απο χαρα αλλα πριν λιγο ειδα ροζακι.. κ απο συμπτωματα τπτ.. πω πω.. ατιμη απογοητευση.. κριμα.. θα ρθει βρε κοριτσακια μου.. θα ρθει.. θετικα ας σκεφτομαστε..
Μην απογοητεύεσαι... τον επόμενο μήνα!!! Καλή τύχη κορίτσι μου!!!
Τον άνθρωπο πρέπει να τον γνωρίσεις για να τον αγαπήσεις. Τον Θεό πρέπει να τον αγαπήσεις για να Τον γνωρίσεις.

Αποσυνδεδεμένος Stella80

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #7 στις: 04 Αυγ 2017, 06:57 »
Τον 2 μήνα έμεινα κ εγώ!! Μην αγχώνεστε!!! Όλα θα πάνε καλα!!
💗💖💁🏻

Αποσυνδεδεμένος ε.α.

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #8 στις: 11 Αυγ 2017, 11:19 »
Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!για να δούμε ποιος μήνας θα είναι ο τυχερός! !!!! :goodmorning