Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: Περιμένοντας εν αγωνιως!  (Αναγνώστηκε 255 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Bloop

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
Περιμένοντας εν αγωνιως!
« στις: 05 Αυγ 2017, 00:13 »
Καλασπέρα σας! Είμαι καινούρια στο site κ ούτε πως να ανοίξω θέμα ξέρω ούτε τπτ προς το παρόν! :)

Εδώ κ αρκετούς μήνες μένω σε νησί (μόνιμα πλέον) με τον σύντροφό μου..τον προηγούμενο μήνα αποφασίσαμε να κάνουμε μια προσπάθεια για μωράκι!οι επαφές ήταν πάρα πολύ συχνές διότι από ένα σημείο και μετά ένιωθα πάρα πάρα πολλές ορεξεις (δν μ χει ξανατυχει τοοοοοοσο πολύ) παρ όλη την κούραση - εξουθενωση της δουλειάς! Και ερωτω...σήμερα περιμένω περίοδο (έχω πολύ σταθερό κύκλο με απόκλιση το πολύ μιας μέρας!).έχω πονακια περιόδου τα οποία δεν κρατάνε τόσο όσο της περιόδου βέβαια(δευτερόλεπτα το πλ ένα λεπτό) . Περίοδος αφαντη (θα μ πείτε σήμερα είναι να έρθει, το πλ αύριο), αλλά πάντα κάποιες μέρες πριν έχω ενδείξεις από καφέ εκκρισεις... Τα πονακια πονακια αλλά κ τα νευρακια καλά κρατάνε αλλά σε πλ π
ιο ήπια μορφή 😂
Είναι νωρίς ακόμη για να αρχίσω να το ψάχνω ?δεν θέλω ν πάω στο φαρμακείο ν πάρω τεστ ούτε στο κέντρο υγείας για χοριακη απ τόσο νωρίς γιατί εδώ δεν είναι Αθήνα και αν ανοίξουν το στόμα τους...καταλαβαινετε! Ενδεχομένως βέβαια κ η καθυστέρηση να οφείλεται στην κούραση κ.τ.λ αλλά έτυχε τώρα να συμπεσει με την προσπάθεια...πως να το χειριστω ?
Ευχαριστώ προκαταβολικά για τον χρόνο σας! Κ πάλι καλημέρα σας!!!!! :)

Αποσυνδεδεμένος an1987

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
Απ: Περιμένοντας εν αγωνιως!
« Απάντηση #1 στις: 07 Αυγ 2017, 17:45 »
Καλησπερα κοριτσι μου!!! Καλως ηρθες στο κλαμπ!!! Τελικα????
--Alea iacta est--

Αποσυνδεδεμένος Bloop

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #2 στις: 08 Αυγ 2017, 10:29 »
Καλημέρα καλημέρα!!!! Τίποτα ακόμα...4η μέρα καθυστέρησης! Έχω παραγγείλει τεστ που βρήκα από κάτι παλιές συζητήσεις εδώ στο 'κλαμπ' αλλά για κακή μου τύχη έρχονται από Θεσσαλονίκη και ενώ τα περίμενα σήμερα μάλλον θα έρθουν αύριο! Νιώθω πονακια κάτω κάτω στην κοιλίτσα μου και λέω τώρα αδιαθετησα αλλά πάω στο μπάνιο και δεν έχω το παραμικρό δείγμα! Θα μου βγει το στομάχι στην πλάτη απ την αγωνία μου 😂

Αποσυνδεδεμένος an1987

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #3 στις: 08 Αυγ 2017, 11:06 »
Καλημερα καλημερα!!! Μακαρι να μην εμφανιστει η ακατανομαστη!!!! Πω πω αγχος κι αυτο στο νησι... Το ξερω απο πρωτο χερι.... Καλα δεν υπαρχει αλλο χωριο να πας απο κει να παρεις?
--Alea iacta est--

Αποσυνδεδεμένος Bloop

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #4 στις: 08 Αυγ 2017, 11:38 »
Το επόμενο φαρμακείο είναι 35 χιλιόμετρα από εδώ π είμαι!υπομονή 2 μέρες γιατί αν έρθει αύριο θα το κάνω μεθαύριο γτ διάβασα ότι τα πρωινά ουρα είναι πιο αξιόπιστα.εσυ μωράκι έχεις ?γνωστές εμπειρίες ? :)

Αποσυνδεδεμένος an1987

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #5 στις: 08 Αυγ 2017, 13:05 »
Ναι ναι υπομονη!!!! Αμα ειναι για τετοια αποσταση!!!!! Αν και εγω ετσι ανυπομονη που ειμαι δεν θα αντεχα αχχαχαχαχ!! Οχι οχι δεν εχω ακομα! Στην προσπαθεια και μεις <3
--Alea iacta est--

Αποσυνδεδεμένος Bloop

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #6 στις: 08 Αυγ 2017, 14:42 »
Εύχομαι τα καλύτερα! Σ ευχαριστώ για την "συμπαράσταση" :)

Αποσυνδεδεμένος ε.α.

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #7 στις: 11 Αυγ 2017, 22:52 »
bloop, κι εγω σε μικρο νησι μενω! σε καταλαβαινω απολυτα!εννοειται εχω πολλες φορες παραγγειλει απο το σαιτ που παρηγγειλες! ειναι πολυ καλα τα προιοντα!Τι εγινε τελικα?????????

Αποσυνδεδεμένος Bloop

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #8 στις: 15 Αυγ 2017, 19:14 »
Είμαι έγκυος και διανυω την 5η εβδομάδα!! Σήμερα άρχισε να πιεζεται η κυστη μου μάλλον και δεν φεύγω μακριά από τουαλέτα 😂

Αποσυνδεδεμένος Christiana

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #9 στις: 15 Αυγ 2017, 23:22 »
Είμαι έγκυος και διανυω την 5η εβδομάδα!! Σήμερα άρχισε να πιεζεται η κυστη μου μάλλον και δεν φεύγω μακριά από τουαλέτα 😂

Σου εύχομαι με το καλό μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!! :-) :pregnant:

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Το τέλος της υπομονής είναι η σωτηρία
    • Loved
« Απάντηση #10 στις: Σήμερα στις 08:49 »
Συγχαρητήρια και εύχομαι με το καλό!!!
Τον άνθρωπο πρέπει να τον γνωρίσεις για να τον αγαπήσεις. Τον Θεό πρέπει να τον αγαπήσεις για να Τον γνωρίσεις.