Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: Περιπτωση εγκυμοσυνης???  (Αναγνώστηκε 18391 φορές)

Αποσυνδεδεμένος marilia30

• Ικανοποιητικός Δημιουργός
  • **
Απ: Περιπτωση εγκυμοσυνης???
« Απάντηση #75 στις: 15 Μαι 2017, 16:56 »
Θα μπορούσες να κάνεις μια χοριακή για να είσαι σίγουρη αν ήταν περίοδος.Σου εύχομαι αν το θες να βγεί θετική.

Αποσυνδεδεμένος marilia30

• Ικανοποιητικός Δημιουργός
  • **
« Απάντηση #76 στις: 24 Μαι 2017, 20:27 »
Pinelopi μου τελικά αδιαθέτησες?

Αποσυνδεδεμένος 4 ever mommy

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #77 στις: 05 Οκτ 2017, 08:53 »
 :goodmorning

Λοιπόν εγώ έχω ΤΕΠ 11/9, με κύκλο 28-29 ημερών. Με πιθανή ωορρηξια 25/9 και ενώ από 19-28/9 είχαμε καθημερινές επαφές, χωρίς να ολοκληρώνει μέσα μου, αλλά 2-3 φορές από αυτές, έμεινε πολύ λίγο σπερμα στον κόλπο μου, αλλά όχι πολύ μέσα, έχω που λέτε πονακια σαν κραμπουλες από τις 27/9, πόνο στην λεκανη αρχικά ελάχιστο (έγινε μόνιμος τις τελευταίες 3-4 μερες), πονοκεφαλους, λίγες ζαλαδες από σήμερα, κάτι αναγουλες από χθες, ανακατωσουρες στο στομάχι μου, ενοχλήσεις στο στήθος,  ταχυκαρδια και λαχανιασμα ακόμα και με απλό σκυψιμο, συχνοουρια, δέκατα από 37,1 μέχρι 37,4...και υγρά, όχι πολλά, αλλά έχει δύο μέρες που κιτρινιζουν. Νιώθω σαν να έχω πολλά υγρά να βγάλω, αλλά στο χαρτί δεν βγαίνουν τόσα πολλά... Δεν περιμένω περίοδο στις 9/10...Λέτε να έρθει το τρίτο;

Αποσυνδεδεμένος Αλεξία

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #78 στις: 28 Οκτ 2017, 16:09 »
Καλησπέρα..ειμαι καινούργια στο Φόρουμ και δεν ξερω να το χειρίζομαι καλα...δεν ξερω αν γράφω σωστά εδώ..εχω τρελαθεί κορίτσια!!!με τον αρραβωνιαστικο μου είχαμε επαφη με προφύλαξη στις 2 του μηνος..έγινε ατύχημα..έσπασε το προφυλακτικό και έγινε οτι έγινε αρκετά μεσα..😊😊(συγγνώμη για την περιγραφή)δεν θέλουμε ακομα παιδάκι λόγω υποχρεώσεων..μας πηρε ο ύπνος και άργησα να παρω το χαπι...το πηρα μετα απο 22 ώρες περίπου...ξεχάστηκα κ με την δουλειά...ΗΜΟΥΝΑ ΣΕ ΓΌΝΙΜΕΣ...στς 3 του μήνα δλδ που πηρα το χαπι είχα  ωορρηξία...ειχα μια αιμορραγία μετα απο 4 μέρες οπως είναι φυσιολογικό λόγω του χαπιού..τωρα εχω 3 μερες απο το πρωί εχω ναυτιες..έχω κράμπες στην κοιλιά χαμηλα...μια τρωω οτι βρω και μια σιχαίνομαι..λέτε να πρόλαβε να γινει κατι?εχω ακούσει οτι ιιισως γίνεται..εχει τυχει σε καμια?ευχαριστώ και συγγνώμη για το μεγαλο κείμενο😊😊

Αποσυνδεδεμένος Γωγουλα

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #79 στις: 12 Ιαν 2018, 15:11 »
Καλησπέρα κ Καλή χρονιά σε όλες!!!!Είμαι καινούρια στο φόρουμ..Μόλις γράφτηκα..λοιπόν το πρόβλημα μου είναι ότι προσπαθώ 6μηνες για μωράκι με τον άντρα μου κ ακόμα τίποτα. .Έχω σταθερό κύκλο 28-30ημερών.Δεν έχω μείνει ποτέ εγκυος..Αλλά κάθε μήνα νομίζω ότι ειμαι. :dontknow:Τώρα ας πούμε βρίσκομαι στην 27η μέρα κ εδώ κ 10μέρες με πονάει πολύ το στήθος μου.Έχω πονοκεφάλους  κ πόνους στη πλάτη.Αυτά !!Δεν είμαι το ξέρω..Αλλά θα νιώσω καλύτερα να ακούσω τις εμπειρίες σας.Έχω απογοητευτεί  :iamsorry