Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: Βοηθειαααα  (Αναγνώστηκε 297 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Μαρια1234

• Ικανοποιητικός Δημιουργός
  • **
Απ: Βοηθειαααα
« Απάντηση #15 στις: 06 Δεκ 2017, 13:59 »
Ο αντρας μου εκανε αρση βαρων και γιαυτο εγινε οτι εγινε ....το θεμα ειναι δεν ξερω γιατι αλλα ανχονομαι μετα την αποβολη πιστευα θα μεινω κατευθειαν αλλα δεν εγινε ετσι οπως τα περιμενα και εχω απογοητευθει πολυ ....τασπα σου ευχομαι με το καλο ενα αγγελουδι στην αγκαλια σου οσο ποιο συντομα γινετε
<<Αν δεν ειχαμε χειμωνα,η ανοιξη δεν θα ηταν τοσο ευχαριστη.Αν καπου-καπου δεν ειχαμε δυσκολιες,η ευημερια δεν θα μας φαινοταν τοσο καλοδεχουμενη..>>

Αποσυνδεδεμένος ritam

• Πολύγραφος Δημιουργός
« Απάντηση #16 στις: 06 Δεκ 2017, 15:18 »
Ο αντρας μου εκανε αρση βαρων και γιαυτο εγινε οτι εγινε ....το θεμα ειναι δεν ξερω γιατι αλλα ανχονομαι μετα την αποβολη πιστευα θα μεινω κατευθειαν αλλα δεν εγινε ετσι οπως τα περιμενα και εχω απογοητευθει πολυ ....τασπα σου ευχομαι με το καλο ενα αγγελουδι στην αγκαλια σου οσο ποιο συντομα γινετε

Σε ευχαριστω και σου ανταποδιδω κι εγω με τη σειρα μου. Αποτι καταλαβα κι εσεις προσφατα κανατε το χειρουργειο οποτε δεν βλεπω λογο να αγχωνεσαι τοσο συντομα.. ξερω ειναι δυσκολο να κοντρολαρεις το αγχος (κι εγω τα λεω για να τα ακουω) αλλα το αγχος δεν βοηθαει κοριτσι μου..

• **
« Απάντηση #17 στις: 06 Δεκ 2017, 15:35 »
Τον φεβρουαριο το καναμε...δεν μοα φευγει το ανχος
<<Αν δεν ειχαμε χειμωνα,η ανοιξη δεν θα ηταν τοσο ευχαριστη.Αν καπου-καπου δεν ειχαμε δυσκολιες,η ευημερια δεν θα μας φαινοταν τοσο καλοδεχουμενη..>>

Αποσυνδεδεμένος Αννουλίτσα85

• **
« Απάντηση #18 στις: 06 Δεκ 2017, 15:41 »
Κοριτσια σκεφτεστε την εξωσωματικη?Εγω την περασμενη εβδομαδα απεβαλλα για 4η φορα...προσπαθουμε 3 χρονια...καναμε τα παντα απο εξετασεις εκτος απο υστεροσκοπηση τα αντιπατρικα και τον κατακερματισμο dna σπερματος...

• **
« Απάντηση #19 στις: 06 Δεκ 2017, 15:51 »
Εγω ακομα οχι ειναι η 1 αποβολη και αφου ειναι οκ το σπερμα του αντρα μου και απο ολες της εξετασεις μου ειπαν ειναι καλες μονο πολυκιστηκες εχω ....
« Τελευταία τροποποίηση: 06 Δεκ 2017, 15:53 Aπό Μαρια1234 »

Αποσυνδεδεμένος ritam

• Πολύγραφος Δημιουργός
« Απάντηση #20 στις: 06 Δεκ 2017, 20:36 »
Κοριτσια σκεφτεστε την εξωσωματικη?Εγω την περασμενη εβδομαδα απεβαλλα για 4η φορα...προσπαθουμε 3 χρονια...καναμε τα παντα απο εξετασεις εκτος απο υστεροσκοπηση τα αντιπατρικα και τον κατακερματισμο dna σπερματος...

Λυπαμαι βρε κοριτσι μου.. πω πω.. τι να πω.. εχω κανει 3 εξωσωματικες και εχω αποβαλλει μια φορα.. προς το παρον δεν κανω αλλη.. εχω κουραστει πολυ..
Πρεπει να βρειτε τι φταιει.. 4 αποβολες.. δεν μπορει να ειναι τυχαιο γεγονος. Μηπως εχετε αυτο το προβλημα με τη συμβατοτητα? Ψαξτε το καλυτερα.. τωρα δεν ειμαι και ειδικος αλλα 4 φορες νομιζω πλεον δεν ειναι τυχαιο γεγονος..

Αποσυνδεδεμένος ritam

• Πολύγραφος Δημιουργός
« Απάντηση #21 στις: 06 Δεκ 2017, 20:38 »
Τον φεβρουαριο το καναμε...δεν μοα φευγει το ανχος

Λογικο που δεν σου φευγει το αγχος.. αλλα αν ειστε και μικροι ηλικιακα.. ε τοτε δεν υπαρχει λογος ανησυχιας.. πρεπει να χαλαρωσεις κ να μην αγχωνεις κ τον αντρα σου που ειναι σε αποθεραπεια.. η ψυχολογια τους παιζει πολυυυυ σημαντικο ρολο!

Αποσυνδεδεμένος marylou

• **
  • everything happens for a reason
    • Artistic
« Απάντηση #22 στις: 06 Δεκ 2017, 22:23 »
Καλησπέρα. Στις περιπτώσεις των πολλών αποβολών συστήνουν
ελεγχο από αιματολόγο. Υπάρχει μια γιατρός που είναι εξιδεικευμένη στην αιματολογία κύησης. Είναι Θεσσαλονίκη αλλά έρχεται και Αθήνα. Αν σε ενδιαφέρει στείλε μου μνμ να σου πω λεπτομέρειες. Εγώ είχα μια βιοχημική και έχω κλέισει ραντεβού μεθάυριο.

• **
« Απάντηση #23 στις: 06 Δεκ 2017, 23:24 »
Λογικο που δεν σου φευγει το αγχος.. αλλα αν ειστε και μικροι ηλικιακα.. ε τοτε δεν υπαρχει λογος ανησυχιας.. πρεπει να χαλαρωσεις κ να μην αγχωνεις κ τον αντρα σου που ειναι σε αποθεραπεια.. η ψυχολογια τους παιζει πολυυυυ σημαντικο ρολο!
απλα η αδερφη του ειναι εγκυος η ξαδερφη του ειναι εγκυος οι αλλες ερχονται με τα μωρα τους και εγω σαν το λεμονι εκει ειναι που πληγωνομαι περισσοτερο οχι οτι ειναι εγκυες η εχουν μωρα απλα γιατι να μην εχω εγωωωω

Αποσυνδεδεμένος Αννουλίτσα85

• **
« Απάντηση #24 στις: 07 Δεκ 2017, 01:27 »
Εχω παει στη Λευκου με ξεψαχνισε εκανα τις αντιπηκτικες επαιρνα σαλοσπιρ και παλι τζιφος ειδαμε σακο με ογκο αντι για μωρο...απο οοολες τισ εξετασεις δδν κσναμε κατακερματισμο dna σπερματος,υστεροσκοπηση και τα αντιπατρικα ΝΚ στον γνωστο ανοσολογο της θεσσαλονικης...κατα τα αλλα ολες τις εξετασεις τις καναμε....

Αποσυνδεδεμένος ritam

• Πολύγραφος Δημιουργός
« Απάντηση #25 στις: 07 Δεκ 2017, 07:38 »
απλα η αδερφη του ειναι εγκυος η ξαδερφη του ειναι εγκυος οι αλλες ερχονται με τα μωρα τους και εγω σαν το λεμονι εκει ειναι που πληγωνομαι περισσοτερο οχι οτι ειναι εγκυες η εχουν μωρα απλα γιατι να μην εχω εγωωωω

Σε καταλαβαινω αγαπη μου.. δεν εισαι η μονη που νιωθει ετσι.. αλλα δουλεψε το λιγο μεσα σου.. τι να κανουμε.. καποιες ταλαιπωρουμαστε παραπανω κ αλλες τα κανουν για πλακα.. κανεις δεν ειπε οτι η ζωη ειναι δικαιη. Να σκεφτεσαι οτι αυτο που ζεις ειναι προσωρινο.. και αργα η γρηγορα θα εισαι κι εσυ σε αυτη τη θεση!!

Αποσυνδεδεμένος ritam

• Πολύγραφος Δημιουργός
« Απάντηση #26 στις: 07 Δεκ 2017, 07:40 »
Εχω παει στη Λευκου με ξεψαχνισε εκανα τις αντιπηκτικες επαιρνα σαλοσπιρ και παλι τζιφος ειδαμε σακο με ογκο αντι για μωρο...απο οοολες τισ εξετασεις δδν κσναμε κατακερματισμο dna σπερματος,υστεροσκοπηση και τα αντιπατρικα ΝΚ στον γνωστο ανοσολογο της θεσσαλονικης...κατα τα αλλα ολες τις εξετασεις τις καναμε....

Φανταζομαι πως εχεις εξεταστει για αυτοανοσα ε? Ισως αυτα που δεν ελεγξατε που αναφερεις παραπανω .. ισως να τα ελεγχατε..? Υστεροσκοπηση ιδιως , απο προσωπικη εμπειρια νομιζω οτι ειναι καλο να κανεις.. μηπως υπαρχουν πολυποδες η κατι αλλο που επηρεαζει βρε κοπελα μου.. αν επιτρεπεται ποιον γυναικολογο εχεις?