Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: Προσπάθεια για μωρο  (Αναγνώστηκε 6451 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Mistake

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
Απ: Προσπάθεια για μωρο
« Απάντηση #90 στις: 09 Φεβ 2018, 15:24 »
Τώρα είμαι στην 20 μέρα τ κύκλου σε ο μέρες είναι να μ ερθει

Αποσυνδεδεμένος kaiti

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #91 στις: 12 Φεβ 2018, 15:04 »
Αγαπημένη μου νομίζω ότι είσαι  :bearhug:!!!  Το Ελπίζω και το εύχομαι!!! Συνήθως σε αυτά δεν πέφτω έξω!!! Στους άλλους...  Σε εμένα αν με ρωτήσεις κάθε μήνα είμαι έγκυος  :dontknow: Χαχαχαχα,  για καλό και κακο πρόσεχε λίγο παραπάνω και ξεκινά filisin όπως και δη ποτέ!! Κάνει πολύ καλό είτε είσαι έγκυος είτε όχι,  πάρε και βιταμίνες κάνουν πολύ καλο έχουν βοηθήσει πολύ κόσμο,  περιμένω νέα σου!!!!!!! 1  :goodluck

Αποσυνδεδεμένος Mistake

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #92 στις: 12 Φεβ 2018, 17:04 »
Ειμαι χαλια πονάω πολύ χαμηλά και χθες το βράδυ πονούσα γύρω από τον αφαλό...το στηθος με πονάει μόνο στο.πλαι και τρώω και γενικά εγώ δεν τρώω δεν είμαι ούτε 50 κιλα😟😟αλλά γτ πονάω τόσο είναι φυσιολογικό το Σάββατο περιμένω περιοδο και ποτέ δεν μ αργεί άντε μια μεσουλα κ θα σκάσω έως τότε

Αποσυνδεδεμένος Mistake

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #93 στις: 12 Φεβ 2018, 17:07 »
Συν ότι υποφερω μέσα στην μερα είναι λες κ είμαι στην πρώτη μέρα περίοδο τόσο πόνος. Και το πιο βασικό δεν έχω βγαλεινακομη το σπυράκι περιόδου μου που πάντα κάνει την άφιξη του

Αποσυνδεδεμένος kaiti

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #94 στις: 12 Φεβ 2018, 18:49 »
Οι πονοι είναι φυσιολογικοι,  ότι τρως είναι καλό σημάδι!!!!!  Σπυρακια βγάζεις και στην εγκυμοσύνη,  είναι σύμπτωμα, κάνε υπομονή λίγες μέρες και έμειναν!!  Μην το σκέφτεσαι απλά πρόσεχε λίγο!!! Παρε και ενα τεστ να είσαι έτοιμη για την Κυριακή!!!!

Αποσυνδεδεμένος Mistake

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #95 στις: 12 Φεβ 2018, 19:46 »
Έχω παραγγείλει 3 τεστ και 8 ωορρηξίας σε περίπτωση που δεν😂😂😂όποια ξέρει ας μ πει λίγο από την ημέρα της ωορρηξίας έχω σταθερό 37 θερμοκρασία. Αλλά από το μεσημερι κ μετά καιει το πρόσωπο μου λες και ψήνομαι κ με έπιασε κ τρέμουλο ενώ δεν είμαι άρρωστη το εοχε καμία Αυτό? Σαν εξαψεις δλδ

Αποσυνδεδεμένος an1987

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #96 στις: 15 Φεβ 2018, 13:50 »
Τελικα ρε κοριτσια τι εγινε εχουμε ευχαριστα??? πω πω μου θυμιζετε εμενα!!!!!!!!
--Alea iacta est--

Αποσυνδεδεμένος Mistake

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #97 στις: 16 Φεβ 2018, 16:46 »
Εγώ αύριο περιμένω  κανονικά θα δειξει

Αποσυνδεδεμένος Mistake

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #98 στις: 16 Φεβ 2018, 16:50 »
Θερμοκρασία έχω 36.9 ακόμη είναι πρησμένο το στήθος μ είχε περάσει η κοιλιά λίγο αλλά ήρθα χτες σε επαφή με τον σύντροφό μ Κ κατά την διάρκεια πονούσα δεν ξέρω θα πάω στον γιατρό πάλι αν μ έρθει τον έχω ζαλίσει το γιατρό. Μ είπε βέβαια πως αυτά είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης κ μπορώ να κάνω χοριακη αφού πέρασαν 10 μέρες αλλά εγώ δεν πάω γτ έχω κουραστεί κορίτσια να στενοχωριέμαι

Αποσυνδεδεμένος kaiti

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
« Απάντηση #99 στις: 20 Φεβ 2018, 15:45 »
Mistake τι έγινε??? Πες μας τα νέα σου??? Έπεσα μεσα??