Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!  (Αναγνώστηκε 114300 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Το τέλος της υπομονής είναι η σωτηρία
    • Loved
Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!
« Απάντηση #960 στις: 11 Ιαν 2017, 13:26 »
Γεια σας κοριτσάρες μου!!!
Τον άνθρωπο πρέπει να τον γνωρίσεις για να τον αγαπήσεις. Τον Θεό πρέπει να τον αγαπήσεις για να Τον γνωρίσεις.

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #961 στις: 11 Ιαν 2017, 13:30 »
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗ ΧΙΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΥΜΕΝΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ! ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΦΥΛΛΟ!!!!! ΤΟ ΧΙΟΝΙ ΝΑΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!
Που είσαι κορίτσι μου, χάθηκες! Μας έλειψες! Μάλλον μου έλειψες μιας και μένουμε στην ίδια πόλη! Έχω μέρες να ξεμυτίσω από το σπίτι...φοβάμαι μην κάνω κανένα σάλτο! Πολύ χιόνι βρε κορίτσια...  :hehehe:
Τον άνθρωπο πρέπει να τον γνωρίσεις για να τον αγαπήσεις. Τον Θεό πρέπει να τον αγαπήσεις για να Τον γνωρίσεις.

Αποσυνδεδεμένος ritam

• Πολύγραφος Δημιουργός
« Απάντηση #962 στις: 11 Ιαν 2017, 13:38 »
Που είσαι κορίτσι μου, χάθηκες! Μας έλειψες! Μάλλον μου έλειψες μιας και μένουμε στην ίδια πόλη! Έχω μέρες να ξεμυτίσω από το σπίτι...φοβάμαι μην κάνω κανένα σάλτο! Πολύ χιόνι βρε κορίτσια...  :hehehe:

Ήμουνα για πολύ καιρό βαριά κρυωμένη Φανή μου και δεν σηκωνόμουνα από το κρεβάτι. Και τώρα μια απο τα ίδια, που να πας με αυτό τον καιρό και την ταλαιπωρία με την κίνηση! Μόνο για χιονοπόλεμο βγήκαμε!!

Αποσυνδεδεμένος πουπσικ

• Διακεκριμένος Δημιουργός
  • Αφού το κατέχουμε... γιατί να μην το έχουμε !!!
« Απάντηση #963 στις: 11 Ιαν 2017, 16:17 »
Αυτο που σας ελεγα για την βρυση που αφησαμε να τρεχει για να μην σπασουν οι σωληνες απο τον παγο, μεσα στη νυχτα εγινε αυτο ! ! !

« Τελευταία τροποποίηση: 11 Ιαν 2017, 16:23 Aπό πουπσικ »

Αποσυνδεδεμένος Goufos14

Απ: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!
« Απάντηση #964 στις: 11 Ιαν 2017, 16:27 »
ω ρε φίλε!!!!!!!!!!!!!!! φοβερό πραγματικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #965 στις: 11 Ιαν 2017, 20:29 »
Πουπσικάκι, έχω μείνει άφωνη! Απίστευτες φωτό!!!
Νοσταλγώ το καλοκαίρι...  :vacation

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #966 στις: 11 Ιαν 2017, 20:57 »
Ήμουνα για πολύ καιρό βαριά κρυωμένη Φανή μου και δεν σηκωνόμουνα από το κρεβάτι. Και τώρα μια απο τα ίδια, που να πας με αυτό τον καιρό και την ταλαιπωρία με την κίνηση! Μόνο για χιονοπόλεμο βγήκαμε!!
Περαστικά κοπέλα μου!
Μμμμ... χιονοπόλεμο, ε; Από φοιτήτρια έχω να το κάνω!

:maxi

Αποσυνδεδεμένος πουπσικ

« Απάντηση #967 στις: 12 Ιαν 2017, 08:28 »
Πουπσικάκι, έχω μείνει άφωνη! Απίστευτες φωτό!!!
Νοσταλγώ το καλοκαίρι...  :vacation

:love  :bearhug:

Και εγω Φανη μου, αν και ο χειμωνας εχει την ομορφια του: ζεστα φαγακια, σουπες, πιτες, μυρωδια του ξυλου, που καιγεται στην σομπα και μας ζεσταινει, μαλλινα χουχουλιαρικα ρουχα και κουβερτες, να φετος εχουμε και χιονι ! Εγω τρελλαινομαι το χειμωνα για μια μεγαλη κουπα ζεστης πιχτης σοκολατας ! Με σαντυγι ήκαι οχι !
Να καθησω στον καναπε, να σκεπαστω με κουβερτουλα και να διαβασω, ή να πλεκω, ή να βλεπω καμια ταινια στην τηλεοραση, και να με κραταει, και εξω να χιονιζει - ιδανικη και μοναδικη εικονα για μενα !

Αποσυνδεδεμένος πουπσικ

« Απάντηση #968 στις: 12 Ιαν 2017, 08:34 »

Καλως μας γυρισες !!! Και περαστικα ritamoula !!! Τουλαχιστον περασατε καλα στον πολεμο ?

Τωρα που εμφανιστικες εσυ ritam μου, εξαφανιστηκε η Τενια ! Ελπιζω για το γνωςτο λογο !

Καλημερα κοριτσακια ! Με πολυ ηλιο στις ψηχες μας και πλατια χαμογελα !

:xaremi  :xaremi  :xaremi  :xaremi  :xaremi

Αποσυνδεδεμένος Goufos14

Απ: Απ: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!
« Απάντηση #969 στις: 12 Ιαν 2017, 09:56 »
 :goodmorning :goodmorning :goodmorning    :bearhug: :bearhug: :bearhug: :bearhug: :bearhug: :-* :-* :-*

Αποσυνδεδεμένος valerie25

• Σημαντικός Δημιουργός
« Απάντηση #970 στις: 12 Ιαν 2017, 12:05 »
Καλημέρα!!!!!!  :goodmorning :goodmorning :goodmorning  :bearhug: :bearhug: :bearhug:

Αποσυνδεδεμένος ritam

• Πολύγραφος Δημιουργός
« Απάντηση #971 στις: 12 Ιαν 2017, 14:13 »
Βαλτε κ εμενα στο κ κλαμπ! Κ εγω νοσταλγω καλοκαιράκι!!  Καλός ο χειμώνας αλλα σαν το καλοκαιρι στην Ελλαδα τιποτα!!!  Θελω θαλασσααααααα!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος ritam

• Πολύγραφος Δημιουργός
« Απάντηση #972 στις: 12 Ιαν 2017, 14:15 »
Καλως μας γυρισες !!! Και περαστικα ritamoula !!! Τουλαχιστον περασατε καλα στον πολεμο ?

Τωρα που εμφανιστικες εσυ ritam μου, εξαφανιστηκε η Τενια ! Ελπιζω για το γνωςτο λογο !

Καλημερα κοριτσακια ! Με πολυ ηλιο στις ψηχες μας και πλατια χαμογελα !

:xaremi  :xaremi  :xaremi  :xaremi  :xaremi

Σε ευχαριστω πουπσικακι μου.  Περαστικά σε ολους και ολες που ταλαιπωριουνται.

Αποσυνδεδεμένος Φανή

• Πολύγραφος Δημιουργός
    • Loved
« Απάντηση #973 στις: 12 Ιαν 2017, 14:22 »
  Θελω θαλασσααααααα!!!!!!
Κι εγώώώώώώώώώώώώώώ! Βαρέθηκα το κρύο! Θέλω διακοπούλες με το αντράκι μου!!!  :love

Αποσυνδεδεμένος ritam

• Πολύγραφος Δημιουργός
« Απάντηση #974 στις: 12 Ιαν 2017, 15:43 »
Κι εγώώώώώώώώώώώώώώ! Βαρέθηκα το κρύο! Θέλω διακοπούλες με το αντράκι μου!!!  :love

Σκέφτομαι οτι σε εναμιση μηνα μπανει ο Μαρτης που σηματοδοτεί την αρχή της άνοιξης και παρηγοριεμαι! Αγαπω Ανοιξη!!!  Μια ανασα ειμαστε, ε??? Ελπιζω να μην ξαναχαλασει ο καιρος μόνο!