Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: Πιθανότητα εγκυμοσύνης μετά από τέλος περιόδου και με παρθένο?  (Αναγνώστηκε 13006 φορές)

Αποσυνδεδεμένος amazon

• Μωράκια Administrator
  • Διακεκριμένος Δημιουργός
  • Μες στα δύσκολα, εγώ να με κρατώ!
    • Μωράκια
Συνεβη κατι για πρωτη φορα που δεν συνεβαινε αλλες;;;;;
Εγω το εχω παγιο αυτο αν έρθω σε επαφή χωρις να εχουν μεσολαβησει 2 μερες που ειμαι καθαρή. Συνεχιζει μετα για 2-3 μερες και καθαριζω εντελως. Αυτο το δικο σου κατι παραξενο μυριζει αλλα δεν καταλαβαινω..
Συνεβη κατι που δεν εχει ξανασυμβει μήπως;
Ποιός πραγματικά ΕΙΣΑΙ;

Βρες το και ΝΑ ΕΙΣΑΙ!

Αποσυνδεδεμένος dreamer

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
  • ppfff
Συνεβη κατι για πρωτη φορα που δεν συνεβαινε αλλες;;;;;
Συνεχιζει μετα για 2-3 μερες και καθαριζω εντελως. Αυτο το δικο σου κατι παραξενο μυριζει αλλα δεν καταλαβαινω..
Συνεβη κατι που δεν εχει ξανασυμβει μήπως;

Γιαυτό το λόγο έχω αγχωθεί και εγώ γιατί δεν μου έχει ξανασυμβεί κάτι παρόμοιο.... Όχι, όπως και άλλες φορές το ίδιο έγινε..... Απλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τώρα έχω τόσες μέρες περίοδο και γιατί δεν έχει σταματήσει..... Αυτό είναι που μου συνέβη για πρώτη φορά... δηλαδή περιοδος-επαφη-περίοδος πάλι..... ππφφφ

Αποσυνδεδεμένος amazon

• Μωράκια Administrator
  • Διακεκριμένος Δημιουργός
  • Μες στα δύσκολα, εγώ να με κρατώ!
    • Μωράκια
Αν δεν έχεις πολυ αίμα κάνε επισκεψη στο γυναικολογο ή μόλις σου σταματησει. Πιθανον να ειναι μια κυστουλα ή κατι αλλο μικρο που όμως ειναι άσχετο πιστευω με την επαφή. Αν ήταν να μην ειχες καθαρισει καλα τοτε θα έπρεπε να σου εχει τελειωσει τόσες μερες μετα!!!
Ποιός πραγματικά ΕΙΣΑΙ;

Βρες το και ΝΑ ΕΙΣΑΙ!

Αποσυνδεδεμένος mpoumpoukan

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
Καλησπερα...! εχει περασει αρκετοσ καιροσ απο τοτε αλλα θα ηθελα να σου αναφερω οτι πολλεσ φορες οι αξαφνεσ αιμοραγιες και ιδιαιτερα μετα απο επαφη πρωμηνιουν φλεγμονουλες... η κυστουλα που προ αναφερθηκε ειναι συνηθως πριν τη περιοδο. Καλο θα ηταν παντα μετα το καλοκαιρι να κανεισ παντα τεστ παπ και καθε χρονο να ελεγεις το θυρεοειδη σου! Στο λεω απο δικη μου εμπειρια...