Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Μωράκια

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: STOCKHOUSES ΠΑΙΔΙΚΩΝ ρουχα,παπούτσια,προίκα μωρου  (Αναγνώστηκε 10499 φορές)

Αποσυνδεδεμένος μέλος Α

• Πολυγραφότατος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 0

http://www.womantoday.gr/addresslist/showaddress.asp?view=10

Δεν έχω βρει χρόνο να πάω ακόμα, αν κάποια κοπέλα πάει σε κάποιο απο αυτά τα μαγαζιά, ας μας γράψει τις εντυπώσεις της.

Φιλιά
Αντζυ

« Τελευταία τροποποίηση: 19 Νοε 2004, 12:48 Aπό Anconic »

Hara

• Επισκέπτης
Re: STOCKHOUSES ΠΑΙΔΙΚΩΝ ρουχα,παπούτσια,προίκα μω
« Απάντηση #1 στις: 19 Νοε 2004, 13:54 »
BENETTON - SISLEY Ν. ΙΩΝΙΑ, Αλατσάτων 34,
τηλ. 210-2717774  

Σ΄αυτό έχω πάει και έχει μεγάλη ποικιλία, το μόνο αρνητικό είναι ότι τα έχουνε χύμα σε κρεμάστρες και θέλει χρόνο να ψάχνεις μέσα στο χαμό!

Επίσης για όσες τις βολεύει το τραίνο απέναντι ακριβώς απο τον σταθμό Περισσού είναι το πρατήριο Ersa's (ίσως ξέρετε τη μάρκα απο τις κάλτσες/καλσόν), που έχει πολύ φτηνές πυτζάμες/φόρμες, αλλά και ρουχαλάκια και κάλτσες/καλσόν με 1.50!

Τις κάλτσες/καλσόν, πυτζάμες, φόρμες, φανελάκια, βρακάκια απο εκεί τα ψωνίζω πλέον!

Δυστυχώς όμως αυτά αφορούν την Αθήνα, ίσως κάποια απο τις κοπέλες γράψει και της Θεσσαλονίκης! ;)
« Τελευταία τροποποίηση: 19 Νοε 2004, 13:57 Aπό Hara »

Αποσυνδεδεμένος Rike

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #2 στις: 19 Νοε 2004, 14:26 »
KICKERS

Παιδικά παπούτσια σε μισή τιμή.
ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΙΘΡΙΟ
ΜΑΡΟΥΣΙ

Αποσυνδεδεμένος zeka

• Διακεκριμένος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 37
    • Busy
« Απάντηση #3 στις: 19 Νοε 2004, 15:23 »
SAM 0-13 STOCK ΣΤΗ Ν. ΕΓΝΑΤΙΑ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ. Αυτά για όμορφα ρουχάκια στη Θεσσαλονίκη. Εχω βολευτεί πολύ. Παλτουδάκι γούνινο πήρα στην Ζήνα με 40 ευρώ, μπλουζάκια στα ανηψάκια μου με 20 ευρώ και 15 ευρώ. Τώρα ετοιμάζομαι να το επισκεφθώ για τις γιορτές. Κορίτσια τί να κάνουμε όταν χτυπά η βιομηχανία παιδικού παπουτσιού και ρούχου τις τιμές στα ύψη και ξεπουπουλιαζόμαστε για να πάρουμε ένα ρούχο στο παιδί μας, αναγκαζόμαστε να ψάχνουμε την αγορά. Και τώρα που τα βρήκα αυτά που είναι και επώνυμα και καλά και φθηνά πηγαίνω όλο εκεί και ψωνίζω. Για τα παιχνίδια έχω το jumbo και για ρούχα αυτό.

Τώρα για παπουτσάκια τις περισσότερες μάρκες και ορθοπεδικά- τα περισσότερα παιδικά είναι ορθοπεδικά- θα τα βρείτε στη Θεσσαλονίκη σε ένα πολύ καλό κατάστημα στη Λεωφόρο Στρατού. Πήρα παπουτσάκια για τη Ζήνα, μαύρα πολύ χαριτωμένα, σα γοβάκια και πλήρωσα 35 ευρώ. Πού αλλού που πληρώνεις από 50 ευρώ και πάνω. ΤΟ κατάστημα λέγεται Strata  και είναι στην αρχή του δρόμου.
 Φιλάκια πολλά, ότι άλλο βρω ανιχνεύοντας εδώ στην Θεσσαλονίκη θα το γράψω...

Ζηνοβία 11 ετών
Ειρήνη- Ραφαέλα 10 ετών
Κοραλία 6 ετών
Αριάδνη 4 ετών

Αποσυνδεδεμένος μέλος Δ

• Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #4 στις: 20 Νοε 2004, 01:31 »
Κορίσια, είναι πάρα πολύ καλή ιδέα, που προτείνετα αυτά τα καταστήματα. Για εμένα, που δεν ξέρω τίποτε σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα, σχετικά με τα καταστήματα, είναι πολύ μεγάλη βοήθεια οι προτάσεις σας- αν βρώ βέβαια την ευκαιρία για shoppingtherapie σε κάποια απο τις δυο πόλης ;D ;D ;D-.

Μήπως όμως θα ήταν καλύτερα, να έβαζε η Βάσο τις προτάσεις για καταστήματα και γενικά για την αγορά σε διάφορες πόλης, σε μια ξεχωριστή ενώτητα, με θέμα.....π.χ. Προτάσεις καταστημάτων;

Μια ιδέα μου είναι....δεν ξέρω, εσείς τί λέτε;
Έτσι θα βρήσκαμε πιο γρήγορα αυτό που ψάχνουμε.

Καλά ντε, μη με λυθοβολήστε κιόλας, μια ιδέα είπα!!! ;D ;D ;D

Φιλάάάάάκια! :-* :-* :-*

Αποσυνδεδεμένος Ντόρις

• Μωράκια Administrator
  • Ωραία τα λες! 69
  • Μες στα δύσκολα, εσύ να με κρατάς...
    • Confused
    • Μωράκια
Απ: STOCK HOUSES ΠΑΙΔΙΚΩΝ ρουχα,παπούτσια,προίκα μωρου
« Απάντηση #5 στις: 07 Απρ 2011, 11:55 »
Πήγα στο ANDO στη Λάρισα και ψωνισα παππουτσακια για το βαφτηστήρι μου. Βρήκα πολύ καλό παππούτσι επώνυμο στα 35 ευρώ! Προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένη. Είναι απλώς περσυνό σχέδιο. (pablosky) Τα φετινά σχέδια εχουν από 47 ευρώ και πάνω! :hehehe: :hehehe: :hehehe:
« Τελευταία τροποποίηση: 07 Απρ 2011, 13:40 Aπό admin V »

Κάθε μέρα γίνε αυτό που πραγματικά ΕΙΣΑΙ!