Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Μωράκια

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΡΟΥΧΑ?  (Αναγνώστηκε 4379 φορές)

Αποσυνδεδεμένος cstam

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
  • Ωραία τα λες! 0
ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΡΟΥΧΑ?
« στις: 16 Μαι 2007, 00:51 »
ΓΕΙΑ ΣΑΣ.
ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΟ 8ΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ ΚΟΥΚΛΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΖΩ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ.
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΕΠΑΙΡΝΑ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ.
ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑΤΑ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ. ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΙΛΑ. ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ?
ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΒΑΦΤΙΣΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΠΙΣΚΙΑΖΕΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΩΡΑΙΑ ΡΟΥΧΑ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΟΜΟΡΦΑ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΕΚΕΙΝΗ. ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΨΗΛΗ 1.80. ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΝΕΑΝΙΚΑ ΡΟΥΧΑ. ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΨΗΝ ΣΑΣ ΚΑΤΙ?
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Αποσυνδεδεμένος mpoumpouka

• Σημαντικός Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 0
  • ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
Απ: ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΡΟΥΧΑ?
« Απάντηση #1 στις: 16 Μαι 2007, 13:32 »
Καλημέρα.Υπάρχει η άλυσίδα καταστημάτων phainomeno η fainomenon.Άλλη πρόταση είναι το marks and spenser ωραία ρούχα σε καλές τιμές και σε όλα τα μεγέθη.Επίσης τα καταστήματα Lola έχουν μεγέθη και έχουν και ωραία ρούχα.Βέβαια δεν ξέρω που μένεις αλλά ελπίζω να σε βοήθησα.Να χαίρεσαι το μωρό σου και να το καμαρώσεις όπως επιθυμείς.

Αποσυνδεδεμένος popo

• Ικανοποιητικός Δημιουργός
  • **
  • Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #2 στις: 17 Μαι 2007, 13:28 »
περνα και απο ενα μαγαζι,δεν θυμαμαι πως το λενε,ειναι απεναντι απο το μαρκς εντ σπενσερ στην αιολου,με μεγαλα μεγεθη

Αποσυνδεδεμένος Antigoni

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 0
  • Λατρεύω την Αγγελικούλα και το Γιαννάκη μου!
« Απάντηση #3 στις: 17 Μαι 2007, 15:07 »
Επίσης τα Ulla Popken. www.ullapopken.gr
Αντιγόνη

Αποσυνδεδεμένος popo

• **
  • Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #4 στις: 18 Μαι 2007, 03:25 »
αυτο εννοουσα και γω,εχει ωραια ρουχα

Αποσυνδεδεμένος Mango

• **
  • Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #5 στις: 29 Αυγ 2008, 08:05 »
όντως το Ulla Popken έχει πολύ ωραία κομμάτια για μεγάλα μεγέθη. Κάνει και για κοπελλες που είναι εγκυμονούσες είναι γουστόζικα  :-*

Αποσυνδεδεμένος zouzou_moo

• Διακεκριμένος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 0
  • Τα χαμογελάκια σας,όλη μου η ζωή...
« Απάντηση #6 στις: 29 Αυγ 2008, 08:09 »
Eγώ πάντως για καθημερινά ρούχα και στη πρώτη μου εγκυμοσύνη,αλλά και τώρα βολεύτηκα πολύ με ρούχα από το Marks & Spencer.

Αποσυνδεδεμένος Alda

• Ωραία τα λες! 55
  • Οι άντρες της ζωής μου....ο κόσμος μου όλος!!!
    • Loved
« Απάντηση #7 στις: 29 Αυγ 2008, 09:15 »
Δεν μας είπες που μένεις αλλά στην Ν.Ιωνία πλεόν έχει πάρα πολλά μαγαζιά με ρούχα με μεγαλύτερα μεγέθη.......είναι κάποια που είναι εμφανή γιατί το γράφουν απ'έξω...πάνω ψηλά σχετικά όμως στην Λ.Ηρακλείου, κοντά στα goody's αν έχεις υπόψη σου...έχει δυο τρεια μαγαζιά κολλητά που δεν γράφουν ότι έχουν μεγάλα μεγέθη...(και δεν ξέρω το λόγο)...αλλά έχουν φοβερές τουαλέτες και σύνολα και μπούστα που μπορείς να συνδυάσεις πολύ ωραία με μια μακρυά φούστα ή με μια παντελόνα.......Αν συμπίπτει η περιοχή και ενδιαφέρεσαι πες μου να σε κατατοπίσω λίγο περισσότερο....Με το καλό η βάφτιση του μικρούλη σου....

Αποσυνδεδεμένος Ελιζώ

• Ωραία τα λες! 3
  • Να μ' αγαπάς με τα λάθη μου όλα στη σειρά....
    • http://mammael.blogspot.com
« Απάντηση #8 στις: 01 Σεπ 2008, 13:18 »
Και τα ΜΑΤ έχουν ωραία και νεανικά ρούχα. Αν είσαι και κοντά στη Ν. Σμύρνη και ξέρεις που είναι τα πρατήρια εκεί θα βρεις δύο μαγαζιά με ρούχα για εύσωμες σε πολύ ωραία σχέδια.
Είναι τόσο σημαντικό να κάνεις κάποιον ευτυχισμένο.....

Ξεκίνα από τον εαυτό σου!

Αποσυνδεδεμένος zouzou_moo

• Ωραία τα λες! 0
  • Τα χαμογελάκια σας,όλη μου η ζωή...
« Απάντηση #9 στις: 01 Σεπ 2008, 19:00 »
Ναι και τα ΜΑΤ έχουν ωραία ρουχαλάκια και δυστυχώς εδώ δεν έχουμε κατάστημα.Νομίζω όμως ότι σε κάποια καταστήματα έχουν κάποια κομμάτια...Θα το ψάξω κάποια στιγμή μετά την γέννα.