Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Μωράκια

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: Πονος στον αφαλο  (Αναγνώστηκε 5513 φορές)

Αποσυνδεδεμένος smaragda

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 0
  • Don't worry,Be happy.
Πονος στον αφαλο
« στις: 09 Φεβ 2005, 19:08 »
Βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι.σ'αυτη μου την εγκυμοσυνη μερες μερες με πιανει ενας εντονος πονος στον αφαλο. :( :( :(

Τοσο εντονος που ουτε το παντελονι μου δεν ανεχομαι.Μπορω να περπατω, μπορω να καθομαι,μπορω να ειμαι ξαπλωτη η να σηκωνω βαρος αλλα δεν μπορω να μ'ακουμπαει τιποτα στο σημειο του αφαλου. :-/ :-/ :-/

Δεν το αναφερα στον γιατρο μου γιατι μου περνουσε,ομως την Παρασκευη που θα παω θα του το πω μιας και σημερα κυριολεκτικα εκλαιγα απο τον πονο. :'( :'( :'(

Εχεται ακουσει κατι παρομιο. ??? ??? ??? ???

Φιλικα Σμαραγδα
« Τελευταία τροποποίηση: 28 Μαρ 2009, 23:41 Aπό abraam, Αιτία: αλλαγή τίτλου »

Αποσυνδεδεμένος Ντόρις

• Μωράκια Administrator
  • Διακεκριμένος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 65
  • Μες στα δύσκολα, εσύ να με κρατάς...
    • Full
    • Μωράκια
Re: Πονος
« Απάντηση #1 στις: 09 Φεβ 2005, 23:19 »
Σμαραγδα μου δυστυχως δεν ακουσα κατι παρομοιο ποτε μεχρι τωρα αλλά ειναι ασυνηθιστο και αν ειναι τοσο δυνατος οπως λες θα έλεγα να τον παρεις τηλεφωνο και αυριο και να μην περιμενεις!Κλαις απο τον πονο και δεν του τηλεφωνησες ακομα; [smiley=41616-4.gif] [smiley=eek2.gif] [smiley=dontknow.gif] [smiley=knuddel.gif] [smiley=knuddel.gif] [smiley=protasi.gif]

Κάθε μέρα γίνε αυτό που πραγματικά ΕΙΣΑΙ!

Αποσυνδεδεμένος zeka

• Μωράκια Moderator
  • Διακεκριμένος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 37
    • Busy
« Απάντηση #2 στις: 14 Φεβ 2005, 14:34 »
Σμαράγδα μου είχα το ίδιο πρόβλημα στην δεύτερη εγκυμοσύνη μου. Ο γιατρός μου μου είπε ότι είναι από το τέντωμα της κοιλιάς. Εβαζα λαδάκι Gonson's, και ηρεμούσα αρκετά. Οχι ότι περνούσε τελείως, αλλά ήταν πιό υποφερτό. Βέβαια καλό θα είναι να ρωτήσεις τον γυναικολόγο σου, γιατί μπορεί να είναι άλλη η αιτία. ;)

Ζηνοβία 11 ετών
Ειρήνη- Ραφαέλα 10 ετών
Κοραλία 6 ετών
Αριάδνη 4 ετών

Αποσυνδεδεμένος smaragda

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 0
  • Don't worry,Be happy.
« Απάντηση #3 στις: 15 Φεβ 2005, 19:34 »
Νανσυ μου την Παρασκευη που πηγα το ειπα στον γιατρο μου και μου ειπε οτι ισως ειναι το εντερο μου και πιεζεται πολυ απο την μητρα γι'αυτο πονω.

Μου ειπε ακομα να το προσεξω και αν την αλλη φορα που θα με πιασει,ο πονος παει ωρες, να παω να με δει. ??? ??? ???

Φιλικα Σμαραγδα