Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Μωράκια

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: Νικος Σεργιανοπουλος  (Αναγνώστηκε 1039 φορές)

Αποσυνδεδεμένος λενακω

• Ικανοποιητικός Δημιουργός
  • **
  • Ωραία τα λες! 0
Νικος Σεργιανοπουλος
« στις: 04 Ιουν 2008, 21:12 »
με εκπληξη μαθαμε σημερα το πρωι την αγρια δολοφονια αυτου του εξαιρετικου ηθοποιου,ο οποιος ηταν τοσο σεμνος και δικριτικος.δυστυχως η μαστιγα των ναρκωτικων που κατακλιζει τον καλλιτεχνικο κοσμο εβαλε τελος στην ιστορια του 57χρονου ηθοποιου.ελαφρυ να ειναι το χωμα που θα το σκεπασει.καλο ταξιδι Νικο!

αγκαλιαστε τα παιδια σας!!!

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Κ

• Διακεκριμένος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 0
  • Λατρευω τα κουκλιά μου!!!!!!
Απ: Νικος Σεργιανοπουλος
« Απάντηση #1 στις: 04 Ιουν 2008, 21:23 »
Κατι πηρε το αυτι μου στο βραδυνο δελτιο ειδησεων και πραγματικα συγκλονιστηκα....

Αποσυνδεδεμένος smaragda

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 0
  • Don't worry,Be happy.
« Απάντηση #2 στις: 05 Ιουν 2008, 08:50 »
Κριμα κριμα....... πολυ ασχημο τελος. :( :( :( :( :( :(

Ας ειναι ελαφρυ το χωμα που θα τον σκεπασει. :'(

Φιλικα Σμαραγδα

Αποσυνδεδεμένος LITSA

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 5
  • Το ευχαριστώ ειναι λίγο.....
« Απάντηση #3 στις: 05 Ιουν 2008, 09:10 »
Το πόσο στεναχωρήθηκα χτες βρε κορίτσια δε λέγεται.Πέρα του ότι μου άρεσε πολύ σαν άντρας ειδικά στο ρόλο του "Μαρκορά" που έσκισε, αυτός ο άνθρωπος έβγαζε μια απίστευτη ευαισθησία που με είχε αγγίξει πολύ.Το θέμα με τα ναρκωτικά τον είχε τσακίσει.
Κρίμα και πάλι κρίμα.
Καλό ταξίδι κύριε Μαρκορά....................
ConnectedMoms.com Ticker" border="0

Αποσυνδεδεμένος EVA25

• Πολυγραφότατος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 1
  • ΥΠΟΜΟΝΗ....ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΟΤΡΟΧΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ.....
« Απάντηση #4 στις: 05 Ιουν 2008, 09:14 »
ΕΒΛΕΠΑ ΧΘΕΣ ΤΗΝ ΤΑΤΙΑΝΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΒΙΝΤΕΟ ΣΕ ΠΑΛΙΟΤΕΡΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ..ΚΑΙ
ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΤΟΣΟ ΓΟΗΤΕΥΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΗΣΥΧΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΕΛΟΣ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ
ΒΡΕΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ Ο ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ...ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ....

Αποσυνδεδεμένος zeka

• Ωραία τα λες! 37
    • Busy
« Απάντηση #5 στις: 05 Ιουν 2008, 13:18 »
Από τη δεκαετία του 80 μέχρι να κατεβει στην Αθήνα από τη Θεσσαλονίκη, έμενε στην πολυκατοικία μας. Τον γνώριζα, λέγαμε την καλημέρα μας, τότε, και ήμουν για κάποιο διάστημα ερωτευμένη μαζί του, στα εφηβικά μου χρόνια... ωραίος άντρας... κρίμα! ταλαντούχος άνθρωπος, καλός ηθοποιός - ποιός ηθοποιός άλλωστε του κρατικού δεν είναι ταλαντούχος- μοναχικός από τότε... λυπήθηκα πολύ.
Για εμένα ήταν πρότυπο σε αντρική ομορφιά, δεν ήταν ωραίος, ήταν γοητευτικός.

Ζηνοβία 11 ετών
Ειρήνη- Ραφαέλα 10 ετών
Κοραλία 6 ετών
Αριάδνη 4 ετών

Αποσυνδεδεμένος Irene80

• Ικανοποιητικός Δημιουργός
  • **
  • Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #6 στις: 05 Ιουν 2008, 18:54 »
Molis twra mou eipe h mhtera mou ti egine malista h kahmenh den hksere pws na mou to pei giati hksere poso ton latrepsa sto rolo tou
kyriou Markora...Ti krima re pedia eimai poly stenaxwrimenh kai poly neyriasmenh elpizw kai egw na broun ayton h aytous pou to ekanan.
Opou k na htan mplegmenos kati tetoio den aksizei se kanena...Kalo Taksidh Niko tha mas leipshs. :'(

Αποσυνδεδεμένος Ντόρις

• Μωράκια Administrator
  • Ωραία τα λες! 65
  • Μες στα δύσκολα, εσύ να με κρατάς...
    • Full
    • Μωράκια
« Απάντηση #7 στις: 05 Ιουν 2008, 23:07 »
Kι εγώ λυπήθηκα πάρα πολύ και δεν μπορώ να το πιστέψω.Και μάλιστα έβαλε όπως λένε στο σπίτι του τον άνθρωπο αυτό,κοιμήθηκε και μαζί του και μετά τον σκότωσε με τόσο αδικο και βίαιο τρόπο.
Εύχομαι ο Θεός να τον αναπαύσει όπου και να είναι!Και καλό κουράγιο στους δικούς του ανθρώπους... :pray: :pray: :( :(

Κάθε μέρα γίνε αυτό που πραγματικά ΕΙΣΑΙ!

Αποσυνδεδεμένος Alda

• Ωραία τα λες! 55
  • Οι άντρες της ζωής μου....ο κόσμος μου όλος!!!
    • Loved
« Απάντηση #8 στις: 06 Ιουν 2008, 21:20 »
Όλες αυτές τις μέρες όντας μέσα στο σπίτι με το παιδί παρακολουθώ τηλεόραση..........Στεναχωρήθηκα για τον άδικο χαμό του όχι μόνο γιατί ήταν ο Σεργιανόπουλος αλλά γιατί θεωρώ ότι ένα τέτοιο τέλος είναι άδικο για τον οποιοδήποτε άνθρωπο ακόμα και αν είναι ο μεγαλύτερος εγκληματίας του κόσμου.......Συγχήστηκα με πολλά κανάλια και με τον τρόπο που δεν σεβάστηκαν το γεγονός ότι ένας άνθρωπος μόλις έφυγε, δεν είχε ακόμα ταφεί και η λασπολογία πήγαινε και ερχόταν........Δεν επικρίνω τον τρόπο ζωής που αποδείχτηκε ότι είχε...αλλά στο κάτω κάτω της γραφής πέρα από το γεγονός της σύλληψής του πριν κάποιους μήνες για ναρκωτικά ποτέ σε όλα αυτά τα χρόνια δεν είχε δώσει το παραμικρό δικαίωμα για τη προσωπική του ζωή που ότι και αν έκανε σε αυτή εφόσον αφορούσε μόνο τον ίδιο και δεν έβλαπτε κανέναν...θεωρώ ότι κανείς δεν έχει το δικαίωμα να την κρίνει.....Σε αυτόν τον άνθρωπο πέρα από ότι μου άρεσε σαν ηθοποιός.....ήταν σίγουρα ένας γοητευτικός άντρας που για να είμαι ειλικρινής όταν άκουσα ότι είναι πενήντα έξι......νόμιζα ότι παράκουσα ή ότι έκαναν λάθος...και αυτό που κυρίως μου είχε κεντρίσει το ενδιαφέρον είναι ότι ήταν τόσο μελαγχολικός πάντα....Ακόμα και σε φωτογραφίσεις που ήταν χαμογελαστός...το βλέμμα του έκρυβε μια απίστευτη μελαγχολία.....τέλος πάντων......Ας αναπαύσει ο Θεός την ψυχή του...

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Κ

• Ωραία τα λες! 0
  • Λατρευω τα κουκλιά μου!!!!!!
« Απάντηση #9 στις: 06 Ιουν 2008, 22:06 »
Ας ηταν οτι ηταν στην προσωπικη του ζωη. Τουλαχιστον ηταν αξιοπρεπης. Εγω δεν εχω ακουσει πολλα αφου ο ANT1 χειριζεται το θεμα με λεπτοτητα... Φανταζομαι το τι τερατα θα εχουν ακουστει. Ευχομαι γρηγορα να βρεθει ο δολοφονος.

Αποσυνδεδεμένος Alda

• Ωραία τα λες! 55
  • Οι άντρες της ζωής μου....ο κόσμος μου όλος!!!
    • Loved
« Απάντηση #10 στις: 07 Ιουν 2008, 16:12 »
Ας ηταν οτι ηταν στην προσωπικη του ζωη. Τουλαχιστον ηταν αξιοπρεπης. Εγω δεν εχω ακουσει πολλα αφου ο ANT1 χειριζεται το θεμα με λεπτοτητα... Φανταζομαι το τι τερατα θα εχουν ακουστει. Ευχομαι γρηγορα να βρεθει ο δολοφονος.

Σταρ και Αλτερ Ζωή μου δώσανε ρέστα....Και όσο και αν και καλά προσπαθούσαν να διαφυλάξουν την τιμή του νεκρού..........δεν μπορείς να φανταστείς τι έλεγαν και με ποιο τρόπο το έλεγαν...Δεν ξέρω αν εγώ είμαι υπερβολική όμως πράγματα με πείραξαν...πόσο μάλλον τους δικούς του ανθρώπους....Και αναρωτιέμαι πως θα καταφέρουν ακόμα να προστατεύσουν την μάνα του απο το γεγονός του οτι δεν γνωρίζει τον αληθινό τρόπο με τον οποίο πέθανε ο γιός της όταν σίγουρα για αρκετό καιρό ακόμα θα έχουν να ασχολούνται με το συγκεκριμένο θέμα και με τις έρευνες που διενεργεί η αστυνομία.......

Αποσυνδεδεμένος stella

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #11 στις: 04 Οκτ 2008, 11:46 »
<a href="http://www.youtube.com/v/_sbtpyN-_uc&amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;rel=0&amp;fs=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/_sbtpyN-_uc&amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;rel=0&amp;fs=1</a>
O ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ...ΘΗΛΑΣΤΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ....