Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Μωράκια

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: Ice Age 3 (Παγετώνες 3)  (Αναγνώστηκε 1289 φορές)

Συνδεδεμένος Ντόρις

• Μωράκια Administrator
  • Διακεκριμένος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 68
  • Μες στα δύσκολα, εσύ να με κρατάς...
    • Full
    • Μωράκια
Ice Age 3 (Παγετώνες 3)
« στις: 02 Ιουλ 2009, 01:13 »
Πήγαμε και την είδαμε σήμερα το μεσημέρι.Ημασταν εμείς οι 4 και άλλα 2 παιδάκια. Κορίτσια μας άρεσε πολύ. Πολύ ωραίες ατάκες,γελάσαμε όλοι, δράση. Η διάρκειά της είναι ακριβώς όσο πρέπει. Κράτησε μιαμιση ώρα και  περάσαμε υπέροχα!!!
 :fofl: :fofl: :drink_2: :drink_2:
Να πάτε με τα παιδάκια σας! ;) :) :)

Κάθε μέρα γίνε αυτό που πραγματικά ΕΙΣΑΙ!

Αποσυνδεδεμένος Spourgiti

• Ωραία τα λες! 10
  • να ζεις, να αγαπάς και να μαθαίνεις
Απ: Ice Age 3 (Παγετώνες 3)
« Απάντηση #1 στις: 02 Ιουλ 2009, 11:24 »
Το είδα σε trailer, και πρέπει να είναι όντως ωραίο! το ένα και το δύο το έχουμε δει....που θα πάει θα δούμε και το τρίτο μέρος!

Αποσυνδεδεμένος Ελιζώ

• Ωραία τα λες! 3
  • Να μ' αγαπάς με τα λάθη μου όλα στη σειρά....
    • http://mammael.blogspot.com
« Απάντηση #2 στις: 02 Ιουλ 2009, 13:26 »
Και εμείς είχαμε δει το treiler όταν είχαμε πάει να δούμε το "Τέρατα και Εξωγήινοι" και οφείλω να ομολογήσω ότι έκλαιγα από τα γέλια.

Σκέφτομαι την Κυριακή να την πάω τη μεγάλη να το δει. Kalli για ελάτε παρεούλα!! :-* :-* :-* :-*
Είναι τόσο σημαντικό να κάνεις κάποιον ευτυχισμένο.....

Ξεκίνα από τον εαυτό σου!

• Ωραία τα λες! 10
« Απάντηση #3 στις: 02 Ιουλ 2009, 13:35 »
Θα κάτσει η δικιά μου?? Λες να το δοκιμάσουμε??

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Κ

• Ωραία τα λες! 1
  • Λατρευω τα κουκλιά μου!!!!!!
« Απάντηση #4 στις: 02 Ιουλ 2009, 14:15 »
Tα παιδιά εχουν δει το 1 και το 2. Εγω παλι κανενα. Ειδα ομως το τρειλερ και γελασα πολυ. Θα παμε οπωσδηποτε να το δουμε.

Αποσυνδεδεμένος Ελιζώ

• Ωραία τα λες! 3
« Απάντηση #5 στις: 02 Ιουλ 2009, 15:31 »
Tα παιδιά εχουν δει το 1 και το 2. Εγω παλι κανενα. Ειδα ομως το τρειλερ και γελασα πολυ. Θα παμε οπωσδηποτε να το δουμε.

Αν θέλετε σας περιμένουμε! ;)

Αποσυνδεδεμένος Alda

• Ωραία τα λες! 55
  • Οι άντρες της ζωής μου....ο κόσμος μου όλος!!!
    • Loved
« Απάντηση #6 στις: 02 Ιουλ 2009, 22:50 »
Και εμείς έχουμε δει το ένα και το δύο και ήταν όντως πολύ καλά ..έτσι γιατί να μην είναι και το τρεία...εμάς ο μπουμπούκος δεν καταλαβαίνει ακόμα να δει παιδικά οι γονείς του όμως τα τιμούν δεόντως....πολλά παιδικά σου βγάζουν πολύ περισσότερο γέλιο από πολλές αποτυχημένες κωμωδίες για μεγάλους που κυκλοφορούν ανά καιρούς και είμαστε fun.....

Αποσυνδεδεμένος mamamaria

• Ωραία τα λες! 56
« Απάντηση #7 στις: 09 Ιουλ 2009, 14:28 »
Εμείς πάμε σήμερα το απόγευμα με όλη την παρέα των παιδιών μας (δηλ. θα κουβαλάμε οκτώ μαντραχαλέους) στο Mall να τη δούνε σαν αποχαιρετηστήριο -λέει- επειδή αύριο φεύγουμε (αυτές τις φαεινές ιδέες τις έχει η κόρη μου!!!). Και μιας που κανένας άλλος γονιός δεν είναι .... κορόιδο να αναλάβει οκτώ τέρατα να τα πάει και να τα περιμένει μετά στο Mall, ο κλήρος πέφτει σε μας (το πώς αυτός ο κλήρος πέφτει μονίμως σε μας, είναι ένα ... θαύμα!!!!). Οπότε θα ξεκουβαληθούμε το απογευματάκι, θα πάρουμε και τον μικρούλη που θα τον πάμε καμιά βόλτα από δω κι από κει, μέχρι να τελειώσει το εργάκι. Ευτυχώς που έκανα χθες τις βαλίτσες, οπότε τα έχω όλα έτοιμα (εννοείται ότι άπλωνα ρούχα μέχρι τις 00.30... -ω τι ευτυχισμένη η ζωή της εργαζόμενης μάνας!!!).

• Ωραία τα λες! 10
« Απάντηση #8 στις: 09 Ιουλ 2009, 14:41 »
Τώρα εγώ τί να σας ευχηθώ? Καλή βόλτα? Καλό εργάκι στα παιδάκια σας (καλά αυτό είναι το μόνο σίγουρο)?! Καλό κουράγιο με 8 (Παναγία μου) παδάκια?  :Confused2:

Άντε βρε καλά να περάσετε!  :fofl: :fofl: :fofl:

Αποσυνδεδεμένος mamamaria

• Ωραία τα λες! 56
« Απάντηση #9 στις: 09 Ιουλ 2009, 14:54 »
Τώρα εγώ τί να σας ευχηθώ? Καλή βόλτα? Καλό εργάκι στα παιδάκια σας (καλά αυτό είναι το μόνο σίγουρο)?! Καλό κουράγιο με 8 (Παναγία μου) παδάκια?  :Confused2:

Άντε βρε καλά να περάσετε!  :fofl: :fofl: :fofl:

Όλες οι ευχές ευπρόσδεκτες, Κάλλη μου!!!!!!!!!  :fofl: :fofl: :fofl:

Αποσυνδεδεμένος Ελιζώ

• Ωραία τα λες! 3
« Απάντηση #10 στις: 09 Ιουλ 2009, 15:56 »
Εμείς πάμε σήμερα το απόγευμα με όλη την παρέα των παιδιών μας (δηλ. θα κουβαλάμε οκτώ μαντραχαλέους) στο Mall να τη δούνε σαν αποχαιρετηστήριο -λέει- επειδή αύριο φεύγουμε (αυτές τις φαεινές ιδέες τις έχει η κόρη μου!!!). Και μιας που κανένας άλλος γονιός δεν είναι .... κορόιδο να αναλάβει οκτώ τέρατα να τα πάει και να τα περιμένει μετά στο Mall, ο κλήρος πέφτει σε μας (το πώς αυτός ο κλήρος πέφτει μονίμως σε μας, είναι ένα ... θαύμα!!!!). Οπότε θα ξεκουβαληθούμε το απογευματάκι, θα πάρουμε και τον μικρούλη που θα τον πάμε καμιά βόλτα από δω κι από κει, μέχρι να τελειώσει το εργάκι. Ευτυχώς που έκανα χθες τις βαλίτσες, οπότε τα έχω όλα έτοιμα (εννοείται ότι άπλωνα ρούχα μέχρι τις 00.30... -ω τι ευτυχισμένη η ζωή της εργαζόμενης μάνας!!!).

Εσύ κιουρία μου δεν θα παρακολουθήσεις την προβολή; Θα χάσεις. Εδώ ολόκληρος μαντράχαλος ο συνεργάτης του αφεντικού μου πήγε και την είδε και εσύ θα μου πίνεις καφεδάκι; Τστστστσ :mastigio: :fofl: :fofl:

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Κ

• Ωραία τα λες! 1
  • Λατρευω τα κουκλιά μου!!!!!!
« Απάντηση #11 στις: 24 Αυγ 2009, 17:44 »
To ειδαμε και εμεις σε θερινο σινεμα (οχι 3D δυστυχως) και ηταν υπεροχο. Τα πιτσιρικι (3 τον αριθμο 4 και 6 ετων) δεν κουνηθηκαν απο την θεση τους. Ηταν πολυ ευχαριστη ταινιουλα και δεν καταλαβα για ποτε τελειωσε!!!!

Αποσυνδεδεμένος Ειρήνη

• Ωραία τα λες! 32
« Απάντηση #12 στις: 24 Αυγ 2009, 19:45 »
Και μας μας άρεσε η ταινία.

• Ωραία τα λες! 10
« Απάντηση #13 στις: 24 Αυγ 2009, 20:31 »
Κορίτσια εμείς το είδαμε σε DVD κατεβασμένο από το διαδίκτυο. Μια χαρά το είδαμε και από την οθόνη της τηλεόρασής μας! Πολύ γέλιο ο σκίουρος! Όλα τα λεφτά!

Αποσυνδεδεμένος floral

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #14 στις: 25 Αυγ 2009, 07:45 »
 :yeah: :yeah: :yeah: Κι εγώ είμαι πολύ φαν των παιδικών ταινιών τέτοιου τύπου  :pipila: :pipila:

Προσπαθήσαμε κι εμείς να το δούμε...αλλά το σκυλί μας σεληνιάστηκε με τον σκίουρο και κόντευε να ρίξει κάτω την τηλεόραση προσπαθώντας να τον πιάσει...κι αυτόν και το βελανίδι του  :Confused2: :Confused2:
Την βγάλαμε έξω τελικά, αλλά και πάλι άκουγε τους ήχους και ξεσήκωσε τη γειτονιά στο πόδι από το γάβγισμα  :briques:
Είδαμε το μισό σχεδόν...το υπόλοιπο έχει μείνει σε εκκρεμότητα  :adiaforos: