Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Μωράκια

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ  (Αναγνώστηκε 7723 φορές)

Αποσυνδεδεμένος joanna-l

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
  • Ωραία τα λες! 0
ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ
« στις: 15 Οκτ 2009, 13:54 »
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΕΞΗΣ ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ:
ΥΠΟΒΛΗΘΗΚΑ ΣΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΠΡΙΝ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ. ΤΗΝ 6Η ΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΠΟΝΟΥΣΕ ΠΟΛΥ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ. ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΑΓΟΡΑΖΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ (ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜΕΡΕΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ) ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ. ΕΧΟΝΤΑΣ ΠΑΡΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΚΑΙ  ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΧΕ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΤΙΣ ΣΕΞ. ΕΠΑΦΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ, ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ.
13 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΕΚΑΝΑ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.
ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΠΡΟΗΛΘΕ ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ Η' ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΕΥΡΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.( ΑΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΧΕ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙ ΩΟΛΗΨΙΑ)
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ

Αποσυνδεδεμένος christinak

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
  • Ωραία τα λες! 0
Απ: ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ
« Απάντηση #1 στις: 15 Οκτ 2009, 14:36 »
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΕΞΗΣ ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ:
ΥΠΟΒΛΗΘΗΚΑ ΣΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΓΟΝΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΠΡΙΝ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ. ΤΗΝ 6Η ΗΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΠΟΝΟΥΣΕ ΠΟΛΥ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ. ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΑΓΟΡΑΖΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ (ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΜΕΡΕΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ) ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ. ΕΧΟΝΤΑΣ ΠΑΡΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΚΑΙ  ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΧΕ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΤΙΣ ΣΕΞ. ΕΠΑΦΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΝΑΜΟΝΗΣ, ΗΡΘΑ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ.
13 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΕΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΕΚΑΝΑ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.
ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΟΥ ΠΡΟΗΛΘΕ ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ Η' ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΝΕΥΡΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.( ΑΝ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΧΕ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙ ΩΟΛΗΨΙΑ)
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΩΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ

Στην εξωσωματικη τα τεστ του φαρμακειου δεν ειναι αξιοπιστα. Μονο το αιμα δειχνει με σιγουρια.

Αποσυνδεδεμένος Ειρήνη

• Διακεκριμένος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 32
« Απάντηση #2 στις: 15 Οκτ 2009, 21:35 »
Από την εξωσωματική.

Αποσυνδεδεμένος N

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
  • Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #3 στις: 10 Αυγ 2010, 01:52 »
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΕΙΑ : ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΕΓΓΡΑΦΩ,ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 2ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ Η ΠΡΩΤΗ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΑΠΕΒΑΛΑ ΣΤΗΝ 8Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ,Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΑΠΕΒΑΛΑ ΟΝΟΜΑΖΕΤΕ ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ.ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΓΙΑ 3ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΚΟΜΗ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΑΠΟΒΑΛΟ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΕ ΝΙΩΘΕΤΕ!

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Κ

• Διακεκριμένος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 1
  • Λατρευω τα κουκλιά μου!!!!!!
« Απάντηση #4 στις: 10 Αυγ 2010, 16:27 »
Καλώς ήρθες στην παρεα μας και σου ευχομαι σύντομα να μας ανακοινωσεις την εγκυμοσυνη σου.
Απ οτι μας ειπες, μετα απο εξετασεις βρεθηκε οτι εχεις καποιο θεματακι με την θρομβοφιλια. Λογικα, θα σου δωσουν αγωγη (ενεσεις ηπαρινης, παιδικη ασπιρινης) κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης και ολα θα πανε καλα. Αρκετες κοπελες με το ιδιο προβληματακι εχουν γινει μανουλες.

Αποσυνδεδεμένος kathrin...

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
  • Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #5 στις: 04 Οκτ 2010, 20:04 »
kalhspera sas!!!eimai h katerina k kainouria sthn parea sas....
ekana thn prwth mou spermategxush to sabato(xamhlos deikths spermatos tou syzygou).
mas eipe h giatros oti kalutera 8a htan na proxwrhsoume se eksoswmatikh gia kalytera apotelesmata alla den 8eloume me ton suzugo mou.
leme na prospa8hsoume akoma kana duo fores k vlepoume...h alh8eia einai oti to skeftomao an 8a prepei na kanoume kalytera eksoswmatikh giati to spermatografhma pou ekane to prwi tou savvatou den htan ka8olou kalo se sugrish me auto pou ekane prin ena mhna...mhpws einai adikos kopos na sunexisoume me spermategxyseis???????8a h8ela mia gnwmh.....sas euxaristw polu!!!