Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Μωράκια

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: κουπονια για δωρεαν βιβλια αξιας 20 ευρω απο τον ογα  (Αναγνώστηκε 3697 φορές)

Αποσυνδεδεμένος κατια

• Σημαντικός Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 0
καλημερα κοριτσια ηθελα να σας ενημερωσω οτι απο τις 6 σεπτεμβριου στα κεπ θα δινονται κουπονια  αξιας 20 ευρω  σε ασφαλιζμενους του ογα για αγορες βιβλιων,σχολικων ειδων.τα δικαιολογιτικα ειναι τα βιβλιαρια υγειας,μια αποδειξη οτι πληρωνουμε τις εισφορες μας η αποκομμα συνταξης για τους συνταξιουχους και ταυτοτητα εννοειτε......
οσοι μπορειτε να παρετε η αν υπαρχουν και βιβλιαρια συγγγενων σας σπευσατε θα μοιραστουν 200,000 κουπονια σε ολη την ελλαδα καταλαβενετε τι εχει να γινει.εγω τα παιρνω καθε χρονο 2 τα δικα μου μαζι με τον γιο 2 των γονιων μου και οτι αλλο βρω απο συγγενεις οποτε τσαντα και λιστα σχολειου τσαμπανταν(που λεμε και εμεις εδω).ας κανει και μια φορα κατι σωστο το κρατος.............που λεει ο λογος δηλαδη

Αποσυνδεδεμένος ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ

• Πολυγραφότατος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 24
  • Αγάπα για να ζήσεις-Ζήσε για να αγαπάς!Δ.Σολωμος
Καλημέρα και σε Εσενα!
Καλά κανεις και κάνεις τετοιες σημαντικές επισημάνσεις  :) :) :) :) :)για να βοηθηθεί ο κοσμος που αληθινά τα έχει αναγκη, διοτι γυρω μας υπαρχει πραγματικα πολύς κόσμος που έχει αναγκη κατι οικονομικοτερο απο το σύνηθες. Πρέπει ΟΛΟΙ να απολαμβανουμε τα κοινα και να συμβαλλουμε προς αυτο,  ο καθενας απο την θέση του. Με τετοιες πρωτοβουλιες γίνεται γενικα ενα βήμα παραπανω.. αρκει να μη κανουμε ενα βημα μπροστα και 2 πίσω οσον αφορά την κρατικη μεριμνα που αυτη συχνα κοιμαται... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(