Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Μωράκια

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: Προιόντα Κορρε!!!!  (Αναγνώστηκε 6888 φορές)

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Κ

• Διακεκριμένος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 1
  • Λατρευω τα κουκλιά μου!!!!!!
Προιόντα Κορρε!!!!
« στις: 03 Μαι 2006, 09:00 »
Χθες πηγα στο φαρμακείο και πηρα ενα καταπληκτικο μεικ απ και μια μασκαρα τελεια!!!! Ειμαι πολυ ευχαριστημενοι και απο τα δυο και σας πληροφορω οτι οι τιμες δεν ειναι "φαρμακείο". 16 ευρώ ειχε το μεικ απ. Στρωνει υπεροχα, δεν φαινεται τιποτα και η υφη του ειναι σαν βελουδο.
Επισης μου εδωσε και δειγματα απο κρεμες. Ηη χρησιμοποιούσα την κρεμα ημερας με αγριο τριανταφυλλο και ημουν ευχαριστημενη. Μαλλον ομως θα την αλλαξω γιατι δοκιμασα αυτη με το γιαουρτι :yeah: Στην αρχη μου φανηκε λιγο μπλιαχ :Confused2: αλλα το δερμα μου ειναι τοσο απαλο που θελω συνεχεια να το αγγιζω.Βεβαια μολις το πρωι την εβαλα αλλα η καλη μερα απο το πρωι φαινεται. Ετσι δεν λενε? Δεν παιρνατε απο τα δικα σας φαρμακεια για μια δοκιμη? Αφου ειναι και φυτικα δεν χανουμε τιποτα ;)

Αποσυνδεδεμένος μέλος Δ

• Ωραία τα λες! 0
Απ: Προιόντα Κορρε!!!!
« Απάντηση #1 στις: 04 Μαι 2006, 02:14 »
Ζωήτσα, τηλεπάθεια έχουμε;;;;;
Κι εγώ, πρίν φύγουμε για τις διακοπές του Πάσχα, είχα πάρει απο φαρμακείο το Make Up απο την Korre και είμαι πολύ ευχαρηστημένη. Είναι σε μορφή κρέμας και όντως απλώνεται πολύ καλά. Κι εγώ 16 Ευρώ το πήρα.
Μου έδωσε κι εμένα δείγματα απο κρέμες η φαρμακοποιός, αλλά με τον πόνο που είχα το Πάσχα στη μέση μου, δεν μου πήγε στο μυαλό να τα δοκιμάσω, παρ΄όλο που τα πήρα μαζί μου. Θα τα δοκιμάσω μια απο τις επόμενες μέρες και θα σου πώ αποτελέσματα.

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Κ

• Ωραία τα λες! 1
« Απάντηση #2 στις: 04 Μαι 2006, 10:01 »
Θα σε μαλώσω!!! ;D Να τις δοκιμασεις αμεσως και να δεις οτι δεν θα ξεκολλαει ο Αντωνακης απο το μαγουλακι σου :evillol:

Αποσυνδεδεμένος μέλος Α

• Πολυγραφότατος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #3 στις: 04 Μαι 2006, 10:17 »
Τα χρησιμοποιώ απο την αρχή που τα έβγαλαν και είμαι πολύ ευχαριστημένη με μερικά προιόντα, τα έχω αναλύσει και στο άλλο ποστ για την περιποιηση προσώπου.

Α

Αποσυνδεδεμένος Rike

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #4 στις: 04 Μαι 2006, 11:22 »
Τα έχω πει κι εγώ στο άλλο post πλέον χρησιμοποιώ μόνο κρέμες ΚΟΡΡΕ. Σε αυτή τη φάση κρέμα ενυδατική, ματιών και νυκτός από τη σειρά με μαστίχα και είναι πολύ καλή. Έχω δοκιμάσει και αυτή με τριαντάφυλλο και ήταν πολύ καλή και μύριζε και υπέροχα! Απλά τις πάω εναλλάξ, γιατί νομίζω καλό για το δέρμα είναι να μη συνηθίζει σε μια γιατί πλέον δεν του κάνει τίποτα. Οπότε όταν τελειώσει μια δοκιμάζω κάποια άλλη. Έχω επίσης μάσκα γιαούρτι και peeling (δε θυμάμαι ποιο). Make up δεν έχω δοκιμάσει γιατί έχω κολλήσει με ένα της estee lauder αλλά τώρα που το λέτε θα το δοκιμάσω.
« Τελευταία τροποποίηση: 04 Μαι 2006, 11:25 Aπό Roula »

Αποσυνδεδεμένος LENA

• Ωραία τα λες! 20
  • Να σε βλέπω να γελάς!
« Απάντηση #5 στις: 05 Μαι 2006, 16:03 »
Τελικά πήρα κι εγω την ενυδατική κρέμα με μαστίχα και την δοκίμασα πρώτη φορά το πρωί  και μου άρεσε πολύ. Μπράβο βρε κορίτσια και σκεφτόμουν τι κρέμα να πάρω

Αποσυνδεδεμένος Rike

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #6 στις: 05 Μαι 2006, 16:28 »
Νομίζω ότι λόγω του Forum θα πρέπει αυτές τις μέρες να έχουν ανεβεί οι πωλήσεις ΚΟΡΡΕ!  ;D
Θα ζητήσουμε ποσοστά!
 :laugh:

Αποσυνδεδεμένος μέλος Δ

• Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #7 στις: 06 Μαι 2006, 22:16 »
Τινάκι, στη βάφτηση είσαι βαμμένη με τα προϊόντα Κορρέ που πήρες; Άν ναί, μ΄έπησες, θα τα πάρω κι εγώ.
Είσαι καταπληκτικά όμορφη στη φωτογραφία και θα σε ζήλευε ακόμη και η Αθηνά Ονάση !!!!!
Και δεν υπερβάλλω καθόλου !!!!!

Αυτή και η όμοιές της είναι έτσι κι αλλιώς γνωστές και γι΄αυτό μιλάει όλος ο κόσμος για την ομορφιά τους. Εμάς όμως δεν μας ξέρει και πολύ κόσμος, αρα δεν μιλάει και κανένας για τις όμορφες μαμάδες απο τα "μωράκια" !!!!!

Την Ραλλία ( έτσι γράφεται τ΄όνομα;;;;; ) απο το Fame Story, την ήξερε κανένας, την είχε ξαναδεί ο κόσμος πιο πρίν, πόσο όμορφη είναι;
Όχι, έπρεπε να πάει στο Fame Story για να την ανακαλύψουν! Εκεί έχασε τα κιλά της και βγήκε στην επιφάνεια η ομορφιά που κρυβόταν τόσο μέσα της, όσο και στο πρόσωπό της.

Μάκη, υπάρχει τρόπος, να μπεί χορηγός μας η εταιρία Κορρέ και να μας πληρώνει την συνδρομή για τον χώρο μας, μια και οι πιο πολλές αγοράζουμε τα προϊόντα της και τα διαφημίζουμε και σε άλλες φίλες μας;
Για ψάξ΄το λιγάκι  ;D ;D ;D ;D
Τί, τζάμπα πληρώνουμε κανονικά τα προϊόντα της και τα διαφημίζουμε κιόλας;;;;;;;

Αποσυνδεδεμένος Ντόρις

• Μωράκια Administrator
  • Ωραία τα λες! 69
  • Μες στα δύσκολα, εσύ να με κρατάς...
    • Confused
    • Μωράκια
« Απάντηση #8 στις: 02 Ιουν 2006, 23:47 »
Λοιπον αγορασα το Πασχα τη μασκα μελιου και ειναι παρα πολυ καλή.
Εσεις που αγορασατε τις κρεμες με το γιαουρτι τι τυπο δερματος εχετε;Εγω εχω στο Τ λιπαρο και το υπολοιπο ξηρο.Οποτε τι να προτιμήσω; Αλλες μου δινουν για ξηρη επιδερμιδα κι αλλες μου δινουν για μικτή και λιπαρη. :Confused2: :Confused2: :Confused2:
Γενικά ειναι φοβερα προιοντα απο όσα δοκιμασα με δειγματα και μολις τελειωσουν οι κρεμες που εχω θ ατις αλλαξω αφου ειναι και πιο φθηνες!!! :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :bikouti: :bikouti:

Κάθε μέρα γίνε αυτό που πραγματικά ΕΙΣΑΙ!

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Κ

• Ωραία τα λες! 1
« Απάντηση #9 στις: 05 Ιουν 2006, 13:26 »
Βασουλα μου καπως ετσι ειναι και το δικο μου δερμα. Οταν πηρα μεικ απ κτλ η φαρμακοποιος μου εδωσε δειγματακια απο την κρεμα με το γιαουρτι και το νεροκαρδαμο. Αυτη με το γιαουρτι μου πηγαινε καλυτερα. Μαλιστα οταν πηγα να την αγορασω πηρα και την ιδια μασκα ;) Μου εδωσε τοτε και δειγματα απο κρεμες για τα ματια και ειναι πραγματικα καταπληκτικη!!!!

Αποσυνδεδεμένος Voula

• Ωραία τα λες! 13
  • TΙΠΟΤΑ ΤΕΛΕΙΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ
    • Happy
« Απάντηση #10 στις: 15 Ιουν 2006, 10:41 »
Συμφωνώ!
Εγώ δεν πολυέβαζα κρέμες και τέτοια στο πρόσωπό μου, αλλά από τότε που δοκίμασε του ΚΟΡΡΕ δεν τις αλλάζω!

Τώρα έχω ενυδατική "Νεροκάρδαμο",
Πίλινγκ  "Αμυγδαλόψιχα"
Μάσκα "Γιαούρτι"
Ματιών "Νυχτολούλουδο".
Αν ξέρετε και καμία καλή νυκτός αντιρυτιδική  πείτε μου! :Confused2: :bikouti:

Τέλος πάντων καλά όλα αυτά, μέχρι να ακούσουμε τί βάζει και ο Κορρέ μέσα στα καλλυντικά του και να αλλάζουμε πάλι μάρκες! ;D ;)

Αποσυνδεδεμένος bibini

• Ικανοποιητικός Δημιουργός
  • **
  • Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #11 στις: 15 Ιουν 2006, 13:55 »
Λοιπόν εγώ έμαθα πριν απο 2 εβδομάδες περίπου ότι ο Κορρές απλώς χρησιμοποιεί το όνομά του. Οι κρέμες φτιάχνονται στην Γαλλία αλλά με το όνομα και τις ετικέτες του Κορρέ! Μου το είπε η θεία του άντρα μου που μένει στην Γαλλία. Βέβαια η αλήθεια είναι ότι κι εγώ κρέμα ημέρα Κορρέ χρησιμοποιώ (ρόδι) αλλά δεν μπορείς πια να ξέρεις ούτε με τι λούζεσαι, ούτε τι αφρόλουτρο χρησιμοποιείς, ούτε τι κρέμες βάζεις στο πρόσωπό σου.

Αποσυνδεδεμένος Voula

• Ωραία τα λες! 13
    • Happy
« Απάντηση #12 στις: 15 Ιουν 2006, 14:26 »
Λοιπόν εγώ έμαθα πριν απο 2 εβδομάδες περίπου ότι ο Κορρές απλώς χρησιμοποιεί το όνομά του. Οι κρέμες φτιάχνονται στην Γαλλία αλλά με το όνομα και τις ετικέτες του Κορρέ!

:2doigts: :2doigts:

Αμ τα 'λεγα εγώ!! :evillol: :evillol:

Αποσυνδεδεμένος bibini

• Ικανοποιητικός Δημιουργός
  • **
  • Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #13 στις: 15 Ιουν 2006, 15:41 »
Λοιπόν εγώ έμαθα πριν απο 2 εβδομάδες περίπου ότι ο Κορρές απλώς χρησιμοποιεί το όνομά του. Οι κρέμες φτιάχνονται στην Γαλλία αλλά με το όνομα και τις ετικέτες του Κορρέ!

:2doigts: :2doigts:

Αμ τα 'λεγα εγώ!! :evillol: :evillol:

Αλήθεια, Βούλα μου,
το πήλιγκ (αμυγδαλόψιχα) είναι καλό?

Αποσυνδεδεμένος Voula

• Ωραία τα λες! 13
    • Happy
« Απάντηση #14 στις: 16 Ιουν 2006, 15:01 »
Γενικά ότι και να έχω χρησιμοποιήσει από του Κορρε το βρίσκω πολύ καλό!

Επίσης  εμένα το δέρμα μου δεν δέχεται συνέχεια την ίδια κρέμα, οπότε μόλις τελειώνει θα πρέπει να βάζω κάποια άλλη!
Τώρα θέλω να δοκιμάσω την "μαστίχα"!

Η "αμυγδαλόψιχα" είναι πολύ καλή αλλά όχι τόσο δυνατή.
Αν θέλεις κάτι πιο δυνατό μάλλον θα πρέπει ναπάρεις την άλλη με την ελιά!!!