Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Μωράκια

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: Πώς μετράμε τη θερμοκρασία της ωορηξίας το πρωί.  (Αναγνώστηκε 3785 φορές)

Αποσυνδεδεμένος vennia

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
  • Ωραία τα λες! 0
  • Always smile...

Καλησπέρα , θα ήθελα να κάνω μια χαζή ερώτηση αλλά .... προσπαθώ να μείνω έγκυος κ έχω την απορία ;;; Πώς μετράμε την θερμοκρασία ωορηξίας; Φαντάζομαι από την μασχάλη έτσι δεν είναι ;

Αποσυνδεδεμένος Tinkerbell....

• Πολυγραφότατος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 21
Απ: Δοκιμάστε!
« Απάντηση #1 στις: 14 Νοε 2010, 22:25 »

Καλησπέρα , θα ήθελα να κάνω μια χαζή ερώτηση αλλά .... προσπαθώ να μείνω έγκυος κ έχω την απορία ;;; Πώς μετράμε την θερμοκρασία ωορηξίας; Φαντάζομαι από την μασχάλη έτσι δεν είναι ;
καλησπερα βενια και καλως ωρισες στην παρεα μας!!!αν και δεν ειμαι σιγουρη νομιζω απο το στομα και πρεπει το πρωι κ νομιζω να μην εχεις σηκωθει κ απο το κρεββατι!!!θα σου απαντησουν και τα αλλα κοριτσια που ξερουν καλυτερα!!!!ευχομαι να μεινεις γρηγορα εγκυος και να μας πεις τα ευχαριστα!!!!

Αποσυνδεδεμένος μπισκοτάκι

• Διακεκριμένος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 10
  • το χαμόγελο σας όλη μου η ζωή
    • Stressed
Απ: Δοκιμάστε!
« Απάντηση #2 στις: 15 Νοε 2010, 08:47 »
Ακριβώς όπως τα λέει το καροτάκι. Πρωί πρίν σηκωθείς απο το κρεβάτι και το θερμόμετρο κάτω απο τη γλώσσα.

Αποσυνδεδεμένος vennia

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
  • Ωραία τα λες! 0
  • Always smile...
Σας ευχαριστώ πολύ !!!  :)

Αποσυνδεδεμένος muriam

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
  • Ωραία τα λες! 0
ΠΡΙΝ ΣΗΚΩΘΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΤΙΝ ΙΔΙΑ ΣΤΑΣΗ ΜΕΡ ΨΗΦΙΑΚΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΙΝ ΓΛΩΣΣΑ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΣ...

Αποσυνδεδεμένος machi

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
  • Ωραία τα λες! 0
καλημερα κοριτσια! επειδη με ενδιαφερει και εμενα αυτο το θεμα και δεν ετυχε ποτε να να ακουσω κατι σχετικα με  τι κανουμε δηλαδη? καθε πρωι που ξυπναμε ξαπλωμενες βαζουμε το θερμομετρο κατω απο τη γλωσσα. εως εδω καλα... με την θερμοκρασια τι γινεται? καθε πρωι ειναι σταθερη η θερμοκρασια π.χ 36.5 και οταν εχουμε οωρηξια ανεβαινει? παει δηλαδη 36.8?  :euxaristo:

Αποσυνδεδεμένος Ντόρις

• Μωράκια Administrator
  • Διακεκριμένος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 59
  • Μες στα δύσκολα, εσύ να με κρατάς...
    • Smart
    • Μωράκια

Κάθε μέρα γίνε αυτό που πραγματικά ΕΙΣΑΙ!