Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Μωράκια

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: ΣΑΜΠΟΥΑΝ ΚΑΙ ΚΑΨΟΥΛΕΣ EPICRIN ΚΑΙ PRIORIN κατα της τριχοπτωσης και ενδυναμωσης  (Αναγνώστηκε 2950 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ

• Πολυγραφότατος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 24
  • Αγάπα για να ζήσεις-Ζήσε για να αγαπάς!Δ.Σολωμος
Και 2ο ανακοινωθεν!!!
Πολλες γυναικες εχουνε συχνα τριχοπτωση λογω ελλειψη σιδιρου ή μετα απο ταλαιπωρια. Σας προτεινω δυο προιοντα που μπορει κανεις να προμηθευτει ανετα σε ολα τα φαρμακεια, και δρουνε ως συμπληρωματα διατροφης. Εγω προσωπικα δω και αρκετα παιρνω τοσο τις καψουλες οσο και τα σαμπουαν , αφου εχω πολυ μακρυ μαλλι και θελει ειδικη φροντιδα και βιταμινες για να συντηρηθει καλα και λαμπερα. Και τα δυο ειναι εξισου δραστικα, απλα το Priorin ειναι λιγο πιο οικονομικο εαν σκεφτουμε οτι η συσκευασια με τις 60 καψουλες κοστιζει 24 - 25 Ευρω. Μαζι με τις καψουλες μπορειτε αναλογα εαν παιρνετε τις μεν ή τις δε καψουλες και το αντιστοιχο σαμπουαν απο το φαρμακειο που εινια λιγο πιο ακριβο.. Οπως και να εχει, ειναι 2 προιοντα που συνιστω ανεπιφυλακτα σε οσες γυναικες εχουνε ζητημα τριχοπτωσης ή θελουνε απλα να ενδυναμωθει το μαλλακι τους.
 :bearhug: :bearhug: :bearhug:

Αποσυνδεδεμένος roze

• Ικανοποιητικός Δημιουργός
  • **
  • Ωραία τα λες! 0
    • Confused
Εχω και εγω να σας προτεινω κατι για τα μαλλια μιας και δουλευω σε φαρμακειο.Οαδελφος της φαρμακοποιου που ειμαι ειναι δερματολογος και δινει συχνα βιταμινες για μαλλια(και νυχια) οι οποιες ειναι αφοβες και φυτικες.L-Cysteine και L-Cystine,Methionine.Γραφονται απο τα ταμεια και η συμμετοχη ειναι 18,50Ευρω.Το καθε βαζακι εχει απο 60 καψουλες.Δεν τις εχουν ομως ολα τα φαρμακεια.