Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Μωράκια

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: ΧΟΡΙΑΚΗ 8.9!ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ?  (Αναγνώστηκε 9523 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ΧΑΡΑ!

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 17
ΧΟΡΙΑΚΗ 8.9!ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ?ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ Ο ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΣ ΟΥΤΕ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΜΙΑ ΣΑΦΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!ΕΙΧΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ 5 ΜΕΡΕΣ Κ ΒΓΗΚΑΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΜΟΝΑΔΕΣ ΣΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ!!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ!!!ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ!!! :euxaristo:

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Κ

• Διακεκριμένος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 1
  • Λατρευω τα κουκλιά μου!!!!!!
Απ: ΧΟΡΙΑΚΗ 8.9!ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ?
« Απάντηση #1 στις: 12 Φεβ 2011, 17:54 »
Kαλώς ηρθες στην παρεα.
Για τις μερες που εχεις καθυστερηση η τιμη της χοριακης ειναι χαμηλη... ομως μπορει η συλληψη να εγινε αργα.
Λογικα θα πρεπει την Δευτερα να την επαναλαβεις για να δεις αν προχωραει.
Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου αν ειναι ολα καλα.

Αποσυνδεδεμένος ΧΑΡΑ!

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 17
« Απάντηση #2 στις: 12 Φεβ 2011, 18:01 »
 Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΣΤΟ ΜΝΜ ΜΟΥ!ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΙΜΑ Κ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ!Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ!!!ΜΠΟΡΕΙ Η ΤΙΜΗ ΤΗΣ ΧΟΡΙΑΚΗΣ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ?

:euxaristo:

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Κ

• Ωραία τα λες! 1
« Απάντηση #3 στις: 12 Φεβ 2011, 18:04 »
Η β χοριακη ανεβαινει οταν υπαρχει εγκυμοσυνη. Επισης υπαρχει η περιπτωση να εχει παρει καποια συγκεκριμενες ορμονες και να βγαινει θετικη η β χοριακη.
Προς το παρον δεν νομιζω να μπορει καποιος να σου πει παραπανω πραγματα. Δυστυχως εισαι στην αναμονη.
Εαν εχεις κανονικα περιοδο το πιθανοτερο ειναι να ειναι καποια παλινδρομη ή βιοχημικη κυηση....
Κανε ξανα την χοριακη σου την Δευτερα και μιλησε με τον γιατρο σου.

Αποσυνδεδεμένος ΧΑΡΑ!

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 17
« Απάντηση #4 στις: 12 Φεβ 2011, 18:15 »
Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΟΜΜΥ!ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ 8.9 ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΟ?ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΠΤ ΑΠΟΛΥΤΩΣ Κ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΞΑΝΑΕΙΧΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ 3 ΜΗΝΩΝ Μ ΟΤΑΝ ΕΙΜΟΥΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΕΙΜΑΙ ΑΓΧΩΜΕΝΗ!!!!Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΠΑΛΙ!ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΙ ΜΕΡΕΣ!!!!

:-*

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Κ

• Ωραία τα λες! 1
« Απάντηση #5 στις: 12 Φεβ 2011, 18:17 »
Eιδικη δεν ειμαι. Λεω αυτα που εχω διαβασει εδω μεσα, σε αλλα φορουμ και γενικα απο τις εμπειριες διαφορων γυναικων. Εχω ακουσει οτι απο το 7 και πανω ειναι θετικο. Βεβαια ειναι πολυ πολυ χαμηλο αλλα πριν την επομενη χοριακη σου δεν μπορουμε να πουμε κατι. Προσπαθησε να χαλαρωσεις οσο μπορεις. Περιμενουμε τα νεα σου την Δευτερα!!!
Φιλια και παλι σου ευχομαι να ειναι ολα καλα.

Αποσυνδεδεμένος ΧΑΡΑ!

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 17
« Απάντηση #6 στις: 12 Φεβ 2011, 19:34 »
 :euxaristo:  :euxaristo:   :euxaristo:    :euxaristo:    :euxaristo:    :euxaristo:    :euxaristo:    :euxaristo:

Αποσυνδεδεμένος κλαραμπελ

• Ωραία τα λες! 47
  • είμαι ερωτευμένη με τους άντρες μου!!
« Απάντηση #7 στις: 12 Φεβ 2011, 20:01 »
Όπως σου είπε και η mommy, καλό θα ήταν να επαναλάβεις την εξέταση από βδομάδα, για να ξεκαθαρισει το "τοπίο"
Δες κι εδώ:  http://www.mwrakia.gr/smf/index.php?topic=6067.0

Εύχομαι το καλύτερο!

Αφού δεν μπορούμε να προσθέσουμε μέρες στη ζωή μας, ας προσθέσουμε ζωή στις μέρες μας!!

Αποσυνδεδεμένος Κατερινούλα

• Σημαντικός Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 0
  • "ενα παιδί είναι ανεκτίμητη ευλογία"
« Απάντηση #8 στις: 13 Φεβ 2011, 11:27 »
καλά αποτελέσματα κοπέλα μου! :Κ: :Κ: :Κ:

Αποσυνδεδεμένος ΧΑΡΑ!

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 17
« Απάντηση #9 στις: 13 Φεβ 2011, 13:09 »
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΕΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!ΑΠ'ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΙΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΤΕ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΟΥ ΕΦΥΓΑΝ Κ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ(ΠΡΗΞΙΜΟ ΣΤΗΘΟΥΣ,ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ Κ ΠΑΝΟΣ ΜΕΣΗΣ)  ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΙΣ 21/2 ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ!

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Κ

• Ωραία τα λες! 1
« Απάντηση #10 στις: 13 Φεβ 2011, 13:37 »
Exεις κανονικα αιμα ή σταματησε?

Αποσυνδεδεμένος ΧΑΡΑ!

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 17
« Απάντηση #11 στις: 13 Φεβ 2011, 13:44 »
ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΙΔΑ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ Κ ΕΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΟΜΩΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΕΙΔΑ ΜΙΑ ΜΑΖΑ ΣΤΟ ΕΣΩΡΟΥΧΟ ΣΑΝ ΚΕΦΤΕΔΑΚΙ(ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ)!ΑΥΤΟ ΜΕ ΑΝΥΣΗΧΗΣΕ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟΒΟΛΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ Κ ΤΟ 8.9 ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕ!ΣΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΠΡΙΝ ΑΚΟΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ!ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ Κ ΕΝΙΩΘΑ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ!ΑΥΤΗ ΤΙ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΕΝΙΩΣΑ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΛΕΩ ΑΝ ΕΙΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΜΗΠΩΣ ΗΤΑΝ ΕΞΩΜΗΤΡΙΟ!ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΑΝ ΗΜΟΥΝ Η ΟΧΙ Κ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΠΟΒΟΛΗ! :(

Αποσυνδεδεμένος ΧΑΡΑ!

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 17
« Απάντηση #12 στις: 13 Φεβ 2011, 13:46 »
ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΠΩΣ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΧΘΕΣ ΔΗΛ ΤΩΡΑ Η ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Κ

• Ωραία τα λες! 1
« Απάντηση #13 στις: 13 Φεβ 2011, 13:58 »
Θα σου ελεγα να ξεκουραστεις οσο μπορεις και αυριο το πρωι να πας στο ιδιο μικροβιολογικο που εκανες την προηγουμενη χοριακη για να κανεις μια ακομη. Νομιζω οτι η αυριανη χοριακη θα ξεκαθαρισει το τοπιο.

Αποσυνδεδεμένος ΧΑΡΑ!

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 17
« Απάντηση #14 στις: 13 Φεβ 2011, 14:03 »
ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΟΜΜΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ!ΑΥΡΙΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΛΥΘΕΙ Η ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΚΑ!ΑΥΡΙΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ! :sendkiss: :sendkiss: :euxaristo: