Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Μωράκια

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ Κ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...  (Αναγνώστηκε 3319 φορές)

Αποσυνδεδεμένος muriam

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
  • Ωραία τα λες! 0
ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ Κ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...
« στις: 20 Φεβ 2011, 17:37 »
κοριτσια καλησπερα θελω τιν βοηθεια σας.πηρα πριμολουτ 3 μερες 2 πρωι 2 βραδυ.περιμενα περιοδο στις 17 αλλα δεν ηρθε λετε να ειμαι εγκυος?απο 10/2 εχω θερμοκρασια 37.0 εως 37,3.πηρα τηλ.τον γιατρο κ μου ειπε να κνω χωριακη.ποτε ξανα δεν ειχα καθυστερηση μετα τιν διακοπη σε 3 4 μερες ερχοταν η περιοδος κανονικα.εχω πονακια στιν κοιλια πρησμενο στηθος που κ που ποναει κ η μεση μου.τι λετε?εχει παρει καμια πριμολουτ κ να ειχε καθυστερηση κ να ηταν εγκυος?σας ευχαριστω.φιλια κ περιμενω συντομα απαντηση σας!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος mama

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 0
Απ: ΠΡΙΜΟΛΟΥΤ Κ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...
« Απάντηση #1 στις: 20 Φεβ 2011, 19:58 »

Tα εχω παρει ...και μου ερχονται μετα απο 5 μερες απ την στιγμη που τα σταματαω.
  Μια γνωστη μου τα ειχα παρει πριν 10 χρονια και τελικα ηταν εγκυος..τωρα εχει μια κορη σχ 9,5 χρ και ειναι φιλες με την κορη μου :)

Αποσυνδεδεμένος muriam

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
  • Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #2 στις: 20 Φεβ 2011, 20:37 »
μαμα σε ευχαριστω για τιν απαντηση...αυριο μαλλον θα παω για χωριακη εγω τα πριμολουτ τα πηρα 11 12 13 του μηνα στις 17 περιμενα περιοδο αυριο κλεινω 5 μερες οποτε η χωριακη θα δειξει αν ειμαι.

Αποσυνδεδεμένος Kardoula

• Ικανοποιητικός Δημιουργός
  • **
  • Ωραία τα λες! 3
    • Happy
« Απάντηση #3 στις: 20 Φεβ 2011, 23:23 »
Μακάρι να είναι όλα όπως τα θέλεις.....      :pray:      :pray:       :pray:       :pray:   
Εύχομαι αύριο τα νέα σου να είναι ΘΕΤΙΚΑ!!!!!!!!
Γνωρίζουμε τι Ε Ι Μ Α Σ Τ Ε  .......   αλλά όχι τι μπορούμε να Γ Ι Ν Ο Υ Μ Ε !!!!!!