Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Μωράκια

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: Βιοχημικη αποβολη  (Αναγνώστηκε 3992 φορές)

Αποσυνδεδεμένος frosoantreas

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
  • Ωραία τα λες! 0
  • Ζω το ΟΝΕΙΡΟ!!! <3
Βιοχημικη αποβολη
« στις: 21 Φεβ 2011, 14:18 »
Κοριτσια μου γεια σας....
Δυστυχως τα νεα μου ειναι ασχημα. Απο την ωρα που γυρισδα απο τον γιατρο παω να σκασω.... Ειχα μια βιοχημικη αποβολη μου ειπε.... :( :( :( :(
Δεν ξερω αν πρεπει να φοβαμαι....
Ευχομαι να μην ειχε ποτε καμια σας τετοια εμπειρια.... :(
Δεν υπαρχει πιο ασχημο συναισθημα νομιζω να περιμενεις παιδακι και να μην ερχεται....
Αν δεν γινομαι κουραστηκη θα ηθελα να ξερω αν καποια απο σας ηταν ατυχη οπως εγω και καταφερε να κανει παιδακι.... Εχω πολυ αγχος γιατι πανω στην ταραχη και την απογοητευση μου δεν ρωτησα τιποτε αλλο τον γιατρο.
:) :-* :D :ole: :D :-* :)

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Κ

• Διακεκριμένος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 0
  • Λατρευω τα κουκλιά μου!!!!!!
Απ: Βιοχημικη αποβολη
« Απάντηση #1 στις: 21 Φεβ 2011, 15:02 »
Καλησπερα. Λυπαμαι παρα πολυ...... Ευχομαι συντομα να ερθουν ολα οπως τα επιθυμεις.
Μπορω να σε ρωτησω? Σου εκανε υπερηχο? Εχεις αιμα? Εκανες χοριακη?

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
  • Ωραία τα λες! 0
  • Ζω το ΟΝΕΙΡΟ!!! <3
« Απάντηση #2 στις: 21 Φεβ 2011, 20:51 »
Μου εκανε υπερηχο και εκανα και χοριακη αλλα ηταν αρνητικη.....Αιμα ομως δεν ειχα.
Μου ειπε πως ειναι φυσικο γιατι ειναι η πρωτη κυηση μετα απο μια αφαιρεση κυστης που ειχα στην ωοθυκη.
Μου ειπε ομως οτι πρεπει να επαναλαβω την χοριακη γιατι φοβαται για εξωμητριο κυηση.
Αλλα αν ειχα εξωμητριο δεν θα το εβλεπε στον υπερυχο ή τουλαχιστον η χωριακη δεν θα ηταν θετικη εστω και με χαμηλες τιμες?
 :;: :;: :;:

Αποσυνδεδεμένος mama

• Πολύγραφος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #3 στις: 21 Φεβ 2011, 21:13 »
Μου εκανε υπερηχο και εκανα και χοριακη αλλα ηταν αρνητικη.....Αιμα ομως δεν ειχα.
Μου ειπε πως ειναι φυσικο γιατι ειναι η πρωτη κυηση μετα απο μια αφαιρεση κυστης που ειχα στην ωοθυκη.
Μου ειπε ομως οτι πρεπει να επαναλαβω την χοριακη γιατι φοβαται για εξωμητριο κυηση.
Αλλα αν ειχα εξωμητριο δεν θα το εβλεπε στον υπερυχο ή τουλαχιστον η χωριακη δεν θα ηταν θετικη εστω και με χαμηλες τιμες?
 :;: :;: :;:

Την χοριακη που την εκανες..και ποιος πηρε τ αποτελεσματα...  :-\...και πως φοβαται για βιοχημικη ή εστω και εξωμητριο με μηδενικη χοριακη :yikes:
Δεν ξερω απ τα λιγα που ξερω κατι δεν κολλαει... Δλδ η χοριακη σου ηταν 0?

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Κ

• Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #4 στις: 21 Φεβ 2011, 21:54 »
και εγω μια απορια την εχω. Με μηδενικη χοριακη απλα δεν υπαρχει εγκυμοσυνη.  Στο εξωμητριο απ οτι ξερω ανεβαινει η χοριακη,

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
  • Ωραία τα λες! 0
  • Ζω το ΟΝΕΙΡΟ!!! <3
« Απάντηση #5 στις: 23 Φεβ 2011, 10:29 »
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.
ΤΗΝ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΗΓΑΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ.
ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΣΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΟΙΤΑΝΕ ΝΑ ΜΑΣ ΞΕΠΕΤΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ.... :bur2: :bur2: :bur2:
ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΙΔΙΩΤΗ ΜΙΑΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΕΛΥΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ!
ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο,ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΒΙΟΧΗΜΙΚΗ ΑΠΟΒΟΛΗ ΕΦ'ΟΣΟΝ ΕΙΧΑ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΥΣΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΚΥΗΣΕΩΣ. ΕΚΑΝΑ ΠΑΛΙ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΣΕ ΙΔΙΩΤΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 0.
ΒΡΗΚΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΚΥΣΤΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΥΣΗΧΩ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΗ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΗΡΞΕ ΚΑΝ ΜΩΡΑΚΙ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ... ΚΑΙ ΛΟΓΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ ΣΤΙΣ 10 ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟ ΝΑ ΒΓΗΚΕ ΨΕΥΔΩΣ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΤΕΣΤ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ....
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΗΚΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΑΝ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΧΟΡΙΑΚΗ............

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΟΥΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ!!!!!!!!!!  :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:
 :bearhug: :bearhug: :bearhug: :bearhug: :bearhug:

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Κ

• Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #6 στις: 23 Φεβ 2011, 11:01 »
Κατα καιρους εχω ακουσει για συγκεκριμενο τεστ εγκυμοσυνης που εβγαζε ψευδως θετικα αποτελεσματα... Τωρα πως γινεται αυτο δεν ξερω :dontknow: :dontknow:.
Ολα να πανε καλα απο εδω και περα !!!!

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
  • Ωραία τα λες! 0
  • Ζω το ΟΝΕΙΡΟ!!! <3
« Απάντηση #7 στις: 23 Φεβ 2011, 11:05 »
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΟΜΜΥ ΜΟΥ!  :euxaristo: :euxaristo: :euxaristo:
ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΗΚΩ ΣΤΙΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΤΟΥ 2011!  :pray: :pray: :pray: :pray:
ΠΡΟΛΑΒΕΝΩ ΝΟΜΙΖΩ Ε?  :sendkiss: :sendkiss: :sendkiss:

Αποσυνδεδεμένος Μέλος Κ

• Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #8 στις: 23 Φεβ 2011, 11:06 »
Φυσικα και προλαβαινεις  ;) . Να δεις που ολα θα ερθουν οπως τα θελεις και συντομα θα μας κανεις ερωτησεις για την εγκυμοσυνη σου.