Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Μωράκια

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ ΒΙΒΛΙΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ  (Αναγνώστηκε 2130 φορές)

Αποσυνδεδεμένος ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ

• Πολυγραφότατος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 24
  • Αγάπα για να ζήσεις-Ζήσε για να αγαπάς!Δ.Σολωμος
ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ ΒΙΒΛΙΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ
« στις: 05 Απρ 2011, 02:20 »
Χαριζονται βιβλια Ιταλικων, Αγγλικων, Γαλλικων και Γερμανικων ολων των επιπεδων και για ολες τις ηλικιες με  πλουσιο οπτικοακουστικο υλικο κυριως σε οικογενειες που χρηζουν αναγκης.
Για τα παραπανω επικοινωνηστε μαζι μου κατ' ιδιαν!!!

Καληνυχταααααααααααααα :bearhug: :bearhug: :bearhug: :bearhug: :bearhug: :bearhug: :bearhug:

Αποσυνδεδεμένος mamy

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
  • Ωραία τα λες! 0
Απ: ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ ΒΙΒΛΙΑ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ
« Απάντηση #1 στις: 03 Απρ 2012, 23:55 »
Γεια σου!! ξερω οτι περασε σχεδον 1 χρονος ! αλλα θα ηθελα να σε ρωτησω αν εχεις καποιο βιβλιο αγγλικων ή ιταλικων σαν αυτα που λες για μικρα παιδια ή και για πιο μεγαλα για τα ιταλικα. εψαχνα στο ιντερνετ και βρηκα αυτο το σαιτ . δεν ξερω αν εκανα καλα που σου εγραψα εδω, οπως και να εχει καλως σας βρηκα και μπαινω και εγω στη παρεα!!!

• Ωραία τα λες! 24
« Απάντηση #2 στις: 07 Απρ 2012, 15:40 »
Καλησπερα σε ολους και καλη Μ. Εβδομαδα με πνευματικη δυναμη και αναταση..

Μαμυ, δυστυχως εδοθησαν πολλα βιβλια σε καποια ορφανοτροφεια και καποια αλλα σε καποιες αλλες οικογενειες. Ωστοσο μπορω να ξαναεπικοινωνισω μαζι σου προς το τελος αυτης της σχολικης χρονιας για να σου δωσω ισως καποιο υλικο που το χρονου θα αλλαχθει, εαν βεβαια δεν βιαζεσαι...

Σου ευχομαι Καλο Πασχα με υγεια και ευτυχια! :disco: :disco: :disco: :disco:

Αποσυνδεδεμένος mamy

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
  • Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #3 στις: 13 Απρ 2012, 22:27 »
δεν βιαζομαι καθολου!!!οταν εχεις κατι μου λες!!! σε ευχαριστω πολυ!!! καλη ανασταση και σε σενα!!!

• Ωραία τα λες! 24
« Απάντηση #4 στις: 24 Απρ 2012, 23:22 »
Γεια σου Μαμυ,
λοιπον, θα αλλαξω τα φετεινα μου βιβλια για να εχω καινουριο υλικο του χρονου οποτε προς τα τελη του επομενου μηνα θα ξαναεπικοινωνησω μαζι σου για τα  βιβλια Ιταλικων για αρχαριους ομως.
Εχω την παλια εκδοση του "Progetto Italiano 1" και θελει αλλαγη. Θα τα πουμε αργοτερα! Δε σε ξεχασα παντως! :ole: :ole: :ole:

Αποσυνδεδεμένος mamy

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
  • Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #5 στις: 30 Απρ 2012, 22:44 »
σε ευχαριστω πολυ!!!!περιμενω νεα σου!!! :) :)

• Ωραία τα λες! 24
« Απάντηση #6 στις: 30 Απρ 2012, 23:01 »
Γεια σου μαμυ μας ! Να κια μαι φορα που σε πετυχα μεσα !! Εγω ετοιμαζω να κανω νανι σε λιγο κα ισως σε προλαβα -με προλαβες!!
Ελπιζω να μην τα βιαζεσαι μονο!! Εγω θα συλλεξω οτι εχω κα θα στα στειλω με το καλο. Πες μου, σε ενδιαφερει και αλλο υλικο οπως πχ φωτοτυπιες κτλ? :ole: :ole:

Αποσυνδεδεμένος mamy

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
  • Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #7 στις: 02 Μαι 2012, 00:03 »
 :) :)με το που μπαινω να σου κλαμα ο μικρος οποτε παλι εξω!!!!!ειναι 1,5 χρονων και καθε 2ωρο ξυπναει απο τοτε που γεννηθηκε!!!!και απο πισω  και ο μεγαλος!!!!
οτι μπορεις να μου δωσεις απο ιταλικα θα το ηθελα . απο αγγλικα αν εχεις για μικρα παιδακια κατι!!αν εχεις και καποιο cd !! δεν τα βιαζομαι οποτε μπορεσεις!!!εχεις καθολου και καποιο βιβλιο γαλλικων ομως για πολυ μικρα παιδια ?σε ευχαριστω που δεν με ξεχασες :bearhug:

• Ωραία τα λες! 24
« Απάντηση #8 στις: 02 Μαι 2012, 00:12 »
Εχω λιγα απο ολα και οτι μπορω θα σου στειλω. Θα επικοινωνησω μαζι σου επι προσωπικου την μεθεπομενη εβδομαδα οποτε να εισαι και πιο βεβαιη για το ποτε θα σου γραψω σε περιπτωση που ο μικρουλης δεν σε αφηνει να μπαινεις συχνα!!!! Καλο βραδυ να εχεις μαμμυ μας και καλο μηνα!!! :ole: :ole: :ole: :pipila: :pipila: :bearhug: :protasi:

Αποσυνδεδεμένος mamy

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
  • Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #9 στις: 02 Μαι 2012, 00:22 »
οκ θα περιμενω νεα σου!!! σε ευχαριστω πολυ πολυ!!!καλο μηνα να εχουμε!!!!καλο βραδυ! :bearhug: