Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε κάνοντας κλικ εδώ... Η εγγραφή είναι εντελώς δωρεάν και επιτρέπει την καλύτερη παρακολούθηση του φόρουμ

Μωράκια

Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.

Αποστολέας Θέμα: ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...  (Αναγνώστηκε 3662 φορές)

Αποσυνδεδεμένος kathrin...

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
  • Ωραία τα λες! 0
ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...
« στις: 27 Δεκ 2011, 18:03 »
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ!!!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.ΕΧΩ ΚΥΚΛΟ ΣΤΑΘΕΡΟ 28-30 ΗΜΕΡΕΣ.ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΤΙΣ 26/11 ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΜΕΧΡΙ ΕΧΘΕΣ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ......ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ....ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΑΡΚΕΤΑ,ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ,ΠΡΗΞΗΜΟ ΚΑΙ ΠΟΝΟΣ ΧΑΜΗΛΑ,ΑΔΙΑΘΕΣΙΑ...ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ 27/11 ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ....ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΣ?ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ ΑΚΟΜΑ?ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΩ?ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ?ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ!!!

Αποσυνδεδεμένος Ρενα30

• Ικανοποιητικός Δημιουργός
  • **
  • Ωραία τα λες! 0
Απ: ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...
« Απάντηση #1 στις: 28 Δεκ 2011, 10:52 »
Καλημέρα κ χρονια πολλα...
Περίμενε λίγες ημέρες ακόμα. Μπορει να αλλαζη ο κύκλος σου όσο σταθερό κύκλο έχεις... Εγω πχ είχα 4 ημέρες καθυστέρηση κ είχα κάνει 9 τεστ κ τελικά δεν ήμουν!!!!!!!
Κανε υπομονοι λίγες ημέρες
Καλή έπυτιχια
Νικολέτα 6 ετών

Συνδεδεμένος κλαραμπελ

• Διακεκριμένος Δημιουργός
  • Ωραία τα λες! 48
  • είμαι ερωτευμένη με τους άντρες μου!!
« Απάντηση #2 στις: 28 Δεκ 2011, 13:12 »
καλώς ήλθες και χρόνια πολλά! μπορεί πράγματι να έκανες νωρίς το τεστ και να μην ανιχνεύτηκε η ορμόνη στα ούρα σου. Από προσωπική εμπειρία σου λέω πως έκανα τεστ φαρμακείου με 5 μέρες καθυστέρηση και έδειξε αρνητικό. Καθώς όμως οι μέρες περνούσαν και περίοδος δεν ερχόταν, έκανα χοριακή (μετά από 3-4 μερες από τη μέρα που έκανα το τεστ μόνη μου). Ε, όπως ήταν φυσικό( :fofl:), βγήκε θετική!!! Η χοριακή σου δίνει αξιόπιστο αποτέλεσμα 100%. Αν θες, κανε χοριακή για να είσαι βέβαιη. Αλλιώς, περίμενε καποιες μέρες και ξανακάνε τεστ φαρμακείου.
Σου εύχομαι το καλύτερο

Αφού δεν μπορούμε να προσθέσουμε μέρες στη ζωή μας, ας προσθέσουμε ζωή στις μέρες μας!

Συνδεδεμένος mamamaria

• Ωραία τα λες! 56
« Απάντηση #3 στις: 28 Δεκ 2011, 15:59 »
Νομίζω πως το καλύτερο είναι κάνεις χοριακή μετα από μερικές μερούλες. Σου εύχομαι να γίνουν όλα όπως τα λαχταράς!!!

Αποσυνδεδεμένος Ντόρις

• Μωράκια Administrator
  • Ωραία τα λες! 69
  • Μες στα δύσκολα, εσύ να με κρατάς...
    • Confused
    • Μωράκια
« Απάντηση #4 στις: 28 Δεκ 2011, 17:03 »
Κι εγώ συμφωνώ με τη mamamaria.  Συχνά έχουμε καθυστέρηση για λόγους άγχους, εποχής, κούρασης. Για πάρα πολλούς λόγους. Για να είσαι σίγουρη και να μην ταλαιπωρείσαι δίνοντας χρήματα, περίμενε 2-3 μέρες ακομη και μετά κανε μια χοριακή για να είσαι σίγουρη τι γίνεται.

Α και μια ακομη ερώτηση. Από ποια τιμή και πάνω λέει το τεστ ότι ανιχνεύει την ορμονη;
Κάθε μέρα γίνε αυτό που πραγματικά ΕΙΣΑΙ!

Αποσυνδεδεμένος kathrin...

• Ολιγόγραφος Δημιουργός
  • *
  • Ωραία τα λες! 0
« Απάντηση #5 στις: 28 Δεκ 2011, 18:07 »
καλησπερα σας κοριτσια και σας ευχαριστω πολυ για το χρονο σας!!δυστυχως αδιαθετησα σημερα το πρωι....ευτυχως δεν ειχα αφησει τον εαυτο μου να ενθουσιαστει....αλλα ηλπιζα οτι θα ημουν γιατι δεν ειχα ΠΟΤΕ καθυστερηση!!!και εχω περασει και ενα λουκι γερο περσι το χειμωνα με την υγεια μου αλλα και παλι η περιοδος αψογη!!!!!για ολα ομως λενε υπαρχει η πρωτη φορα.....δεν πειραζει...περμουμε δυναμεισ και συνεχιζουμε την προσπαθεια!!!!στο χερι μας ειναι!!-admin δεν ελεγε κατι τετοιο το τεστ πανω...εκτος αν εγω δεν το ειδα...ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Ντόρις

• Μωράκια Administrator
  • Ωραία τα λες! 69
  • Μες στα δύσκολα, εσύ να με κρατάς...
    • Confused
    • Μωράκια
« Απάντηση #6 στις: 29 Δεκ 2011, 10:31 »
.ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ 27/11 ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ....ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΣ?ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ ΑΚΟΜΑ?ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΙΚΑ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΤΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΒΓΗΚΕ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΩ?ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ?ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ!!!

:;: :;: :;:
Κάθε μέρα γίνε αυτό που πραγματικά ΕΙΣΑΙ!